otrdiena, 2015. gada 3. februāris

Glance Box

Lai vai kā, un lai kādas tik domas nevirmot apkārt dažādām "skaistumkastītēm", it liels un neviltots prieks, ka  mums tagad ir pašiem saavas, turklāt divas.
Par biznesa inkubatorā cālīšiem Glance Box.
Mana "mainīgā"sastāvdaļa ir Bebefit tonālā krēma paraudziņš, bet nu labi, beidzot, ka tonis ir Ivory, šodien pat mēģināšu. Mainīgā sastāvdaļa noteikti ir nepieciešamais pārsteiguma moments! Malači!

Viss pārējais, manuprāt, ir iztirzāts, tāpēc es tikai tā, daži spriedelējumi par un ap.

Kādi ziņu nes man šī kastīte? Pārsteigums, prieks, lietderība, iepazīstināšana ar produktiem, kurus es pēc tam varētu iegādāties pilnizmērā? Ja pēdējais, tad, varbūt ir jāmeklē ceļs pie ražotājiem, ieliekot mums, patērētājiem, āķi lūpā, bet vai mūsu tirgus būs tiem saistošs? Pārstegt? Bet bērnībā noteikti paciņas bija īpašākas, pārsteigt pieaugušu cilvēku nu jau ir grūti, taču ir prieks par rūpīgi, izskatās, ka pašu rokām veidotu kastīti, personisku attieksmi.Trāpīt uz mūsu vēlmēm? Ar kādiem paņēmieniem? Piedāvāt aptaujas vai likt neitrālus produktus, kā man šoreiz ar nagu laku, vēl neesmu lakojusi, bet izskatās ideāls nude.

Jebkurā gadījumā jautājumu, arī man priekš sevis ir daudz. Es novēlu arī kastītes radītājiem, lai šis mazais cālēns izaug par lielu, hm, piedodiet, vistiņu un priecē mūs, vietējos, ar savu, ar vietējo!

8 komentāri:

 1. lai arī kā būtu ar tiem produktiem, tomēr man ir prieks, ka jaunieši cenšas un es arī novēlu augt un attīstīties. :)

  AtbildētDzēst
 2. Tonālais jaunajām mammām bebefit :P

  AtbildētDzēst
 3. Gaidīšu atsauksmi par Benefit tonālo :)

  AtbildētDzēst
 4. Man arī interesē Benefit, pārējam tas wow moments izpaliek, taču ceru, ka nākamās kastītes mani pārliecinās šo pasūtīt. :)

  AtbildētDzēst
 5. Man arī ļoti interesē Benefit tonālā atsauksme!
  Bet, ja godīgi - šoreiz priecājos, ka kastīti nepasūtīju. Kaut kā saturs šoreiz neuzrunā, bet viss jau var mainīties :)

  Miss?

  AtbildētDzēst
 6. Jā, kastītes tiešām ir veidotas pašu rokām!

  Interesanti, ka samērā daudz to "mainīgo" sastāvdaļu. Šis konkrētais tonālais krēms man ir (un patīk pa pusei), tāpēc labi, ka manā kastītē tā nebija :)

  AtbildētDzēst
 7. Gribu zināt domas par Benefot tonālo! ;)

  AtbildētDzēst
 8. http://www.lookfantastic.com/offers/beauty-box.list

  AtbildētDzēst