trešdiena, 2015. gada 7. janvāris

Clarisonc Mia 2

Līdz šim uzskatīju sevi par lielu skeptiķi sejas birstu jomā. Nevarēju salikt kopā šīs divas lietas birste + seja, problemātiska, jutīga, vietām kuperoza, īsta dāvana, īsāk sakot. Nesapratu ar Clarisonic sacelto ažiotāžu, bet priecājos, ka zīmols ir ienācis Latvijā un vēl priecīgāka biju iepazīstoties ar šo, tad nu es tagad arī esmu Clarisonic sektā.

Man ir Clarisonic Mia 2 birste, kurai ir divi ātrumi, bet birstīšu galviņas var mainīt pēs saviem ieskaitem.Oriģināli šī birste nāk ar Sensitive uzgali, taču jau kādu laiku lietojot, šī ir kļuvusi par rupju un iegādājos Delicate birstītes, bet vēl maigāka esot Cashemere birste, skatīšos, kā man ies ar delikātām.

Vispirms, protams, par mītiem. Es domāju, ka šis divaiss ir līdzīgs Statoil birstu mazgāšanai - "ja palikuši nenolocīti spoguļi, pati vainīga", tā saucas, aber nē, birste nerotē iznīcinot visu sev apkārt un arī nevibrē, tā izdara ātras, acij nemanāmas kustības pulsteņrādītāja virzienā un pret to, kā rezultātā netraumē ādu, veicina asins cirkulāciju, runā arī, ka stiprina sīkos asinsvadiņus, kas tā kā derīgi kuperozai ādai. 

Arī pats process ilgst tikai minūti - 20 sekundes pierei, 20 - degunam un zodam, pa 10 sekundēm vaigiem, ierīce novibrē, ziņojot par laiku. Tas ir klasiskajā variantā, bet lietojot jau (laikam) mēnesi, man ir pa daudz, mana stratēģija: 20sek. visa T-zona, nākamās aptuveni 10 sek. - vaigi, atlikušais laiks - kakls, pleci, dekoltē un varbūt ne katru dienu. Uz kārtīgi samitrinātas ādas, pārsvarā dušā ar mazu pielienu putojoša mazgāšanas līdekļa, vispirms ar eļļu noņemot dekoratīvo kosmētiku - tā es daru.

Efektu var just jau pēc pirmās reizes, jo Clarisonic efektīvi noņem atmirušo ādu, tāpēc, kad tās ādas vairs nav tādā slānī, es pārgāju uz iepriekš aprakstīto "vieglo" režīmu. Vēl no acīmredzamiem uzlabojumiem - āda tiešām ir gluda, atpūtusies, pateicoties mikromasāžai ir pazudusi krunkas līnija, kas jau man sākusi iezīmēties uz pieres. Jebkurš tonālais uz viendabīgas ādas, protams, arī izskatās prīmā. Mamma teica, ka izskatos atpūtusies, ha, ar bērnu, vīru, darbu un suni komplektā! :D Tātad, strādā! Principā uzskatu šo par ieguldījumu, tieši ādas tvirtuma saglabāšanai. 

Par to, ka Clarisonic cīnās ar pūtītēm, nu man grūti šobrīd spriest, ceru, ka arī nebūs jāspriež, bet ir viens "bet". Nepārforsēt, tāpat sociālā reklāma, kas saka, ka "dubults nearstē", arī šī birste ir pie zāļu kategorijas, kas nodarīs skādi, ja būs par daudz. Tās būs pumpas, jo līdz ar atmirušām ādas šūnām noņemsiet arī ādas aizsargkārtiņu. Prātīgi.

Visādi citādi, es jau zinu, ko dāvināšu savām ģimenes dāmām Sieviešu dienā!

Iegādāties: Stockmann
Cenas: no 140Eur.

14 comments:

 1. Es vēl gaidu savu super-duper-puper maigo birsti :)

  AtbildētDzēst
 2. Es biju ļoti izbrīnīta kad amerikāņu lapā, kas pārsvarā reklamē visas jaunās lietas kosmētikas pasaulē un nodēvē tās par revolucionārām šī gada pirmajās dienās publicēja rakstu, kurš vēstīja, ka šīs birstes ir beigušas savu uzvaras gājienu. Esot palielinājies neapmierināto skaits un cena neesot adekvāta. Tas pats izdarāms ar ādai daudz draudzīgāko luffas palīdzību, turklāt draudzīgs ne tikai sejai, bet arī dabai, jo ekoloģisks. Tāpēc clarisonic sākot to reklamēt ne vien kā sejas tīrītāju, bet visa ķermeņa, lai noturētos tirgū pret visiem, kas sākuši razot līdzīgu gadžetu. Bet nemelošu, ka izmēģināt gribas. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. wow, nu re kā...par šo neko nebiju zinājusi - par birsti, bet man vienmēr patīk pretējie viedokļi...pamatoti vēl labāk...jāpapēta kas un kā šis birstes sakarā

   Dzēst
  2. Nu nav viss tas pats, kas lufa! Šis drīzāk līdzinās ultraskaņas sejas tīrīšanai, nevis skrubja radītam efektam.

   Dzēst
  3. Man ir radies līdzīgs iespaids, ka pašlaik tirgū ienāk tik daudzi konkurenti un Clarisoniks cīnās par vietas noturēšanu - nupat noskatījos youtube salīdzinājumu ar lētāko Conair birsti, kā arī mani pašu ļoti interese tas silikona "vibrators" no Foreo.. :)

   Dzēst
  4. Brigita, nē, nē, ar lufu to pašu nevarēs, diemžēl, bet visādi citādi, jā, es Tev piekrītu!

   Una, jā, protams, katrs taču cīnās par vietu zem saules! Neapstrīdami!

   Dzēst
  5. Nezinu varēs vai nevarēs, bet tāds bija salīdzinājums konkrētajā rakstā :)

   Dzēst
 3. ar to birsti katru dienu jaabirstejas?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. It kā jau jā, bet mana āda tas ir par biežu - rodas rakstā minētās sekas, tad nu es reizi divās dienās apmēram tādā režīmā. Drīzāk uztveru šo gadžetu nevis kā ikdienas rituāla lietu, bet tādu kā home spa.

   Dzēst
 4. Interesanti jau, jā, bet šķiet kaut kā par sālītu eksperimentam. Gaidīšu nākamo trendu! :D

  AtbildētDzēst
 5. It kā jau jā, bet mana āda tas ir par biežu - rodas rakstā minētās sekas, tad nu es reizi divās dienās apmēram tādā režīmā. Drīzāk uztveru šo gadžetu nevis kā ikdienas rituāla lietu, bet tādu kā home spa.

  AtbildētDzēst
 6. Salasijos loti labas atsauksmes un planoju iegadaties. Nezinat vai Latvija iespejams izveleties Mia 2 krasu? Un vai iepakojoma ir celojuma macins?

  AtbildētDzēst