otrdiena, 2014. gada 2. decembris

Susura ziņas: ciemos pie osteopāta.Manā mātišķuma skalā osteopāts bija (ir) novietots kaut kur pa vidu starp ”cāļa mammas sindromu” un modes lietu, bet doma galvā sēdēja un nepameta. Jautāju mūsu fizioterapeitei, viņa pārliecinoši apgalvoja, ka vērts ir, plus susuram atnāca jaunais drošais Britax Romer Dualfix krēsliņš (pa to nākamajā reizē), ko noooteikti gribējās iesvētīt – apstākļi salikās tā, ka nu bija jābrauc. Izvēle krita uz dr. Zemīti un Premium Medical klīniku (atkāpjoties, uzslavēšu centra rūpīgi iekārtoto zīdaiņu apkopšanas un barošanas telpu).
Ienākot kabinetā patīkami, ka bērnu un mani uzreiz uzrunā vārdos (pēdējā ģ.ā. apmeklējuma reizē mums adresēja: „vai, tas matainais bērniņš atnāca”, tāds sīkums – ieskatīties kartē, bet uzreiz kāda atšķirība). Dr. jautāja par sūdzībām, teicu, ka bērns bieži vien aizmieg ar raudāšanu. Ārsts šķelmīgi pasmaidīja un teica, ka tad taču aizmieg, vai ne? Es saku, ka jā, protams. Ar to mūsu saruna arī bija principā beigusies, bērns jau atradās uz kušetes un dakteris sāka strādāt. Es jautāju vai nevajag izģērbt, jo gan pie fizioterapeita, gan ģ. ā. vienmēr ir „plikā daļa”. Dr. teica, ka ja jau citi pliku redzējuši, tad ko nu viņš vairs skatīsies, smieklīgi, bet tomēr nedaudz jocīgi. Lai nu kā, dr. sāka procedūru, kas no malas vērojot izskatījās pēc mistiska rituāla – viņš pieskārās noteiktos punktos uz galvas un ķermeņa, asis ciet un nebildis ne vārda. Mana susurella bija nobļāvusies sarkana kā pašas uzvalciņš, varbūt tādēļ procedūra ilga vien kādas 15 minūtes. Pabeidzis darbošanos dr. sacīja, ka ir atbrīvojis tās galvaskausa vietas, kas bija saspiestas dzemdību laikā un procedūra esot gluži tāda pati kā ”restart” poga datoram – bērna organisms tuvāko 2-3 nedēļu laikā iegūto info apstrādās un tad procedūru vēl kādas 2-3 reizes būtu jāatkārto, visādi citādi bebukam viss labi. Uz manu jautājumu, ko tad man gaidīt tādu pārliecinošu atbildi es nesaņēmu, bet es gaidīšu, gaidīšu.

2 komentāri:

  1. Osteopāte, pie kā es vedu savējo, strādāja citādāk - daudz runājās ar mazo, atrada kopīgu valodu un tikai pēc tam sāka procedūru. Pie tam pirmajā vizītē tikai "izskatīja" ķermeni, neko vēl "neārstēja" - to atstāja uz nākamo reizi. Būtu interesanti aizvest pie cita un paskatīties, ko cits ārsts "redz" :D

    AtbildētDzēst
  2. Dr. Zemītis šajā nozarē ir ļoti slavēts un es neapšaubu, ka tas ko viņš dara ir efektīvi. Cerams, ka mazulim palīdzēs :)

    AtbildētDzēst