svētdiena, 2014. gada 7. decembris

Smaržo pēc...

Jaunais gads tuvojas, pēdējais mēnesis parasti laiks jaunām domām par skaistām vēlmēm jaunas dzīves sākumam - es netērēšu, es notievēšu, es ceļošu, es lasīšu, es mācīšos, u.tml. - solījumu laiks. Savu pirmo solījumu pašai sev es sāku šodien. Tas izskatās apmēram tā:
Šodien veicu nelielu revīziju, lai pašausminātos, sabildēju rezultātu - krājumus. Pie dekoratīvās kosmētikas revīzijas vēl neesmu piesēdusies, tam vajag atsevišķu iedvesmu. Protams, gandrīz katrā pozīcijā ir aizmirsti pāris līdzekļi, bet pārkārtot un pārbildēt, nē, nē, nē. 
Sejas maskas:

Sejas un acu krēmi:

Serumi, eļļas sejai:

Kosmētikas noņemšanai:

Toniki, ūdeņi:

Dušas līdzekļi:

Ķermeņa, roku krēmi u.c. līdzekļi:
Matu līdzekļu bildēšanai man vairs nebija spēka, viss pulveris izšauts.

Ko es gribu, kā es darīšu? Es zinu, es nevarēšu 100 dienas izturēt bez iepirkšanās, pavisam nē, vai arī izturēšu, bet tad... Tātad:

1. Samazināt krājumus vismaz uz 50% - tad pirkt kaut ko jaunu vietā. Kā es samazināšu krājumus, nav svarīgi - izzieķējot vai šķiroties bez nožēlas. Varētu pēc tam bildēs likt krustus ar pazudušiem produktiem, tā lai pašai sev tas būtu uzskatāmi. 

2. No drīzumā nepieciešamajiem līdzekļiem - man nav ķermeņa skrubja, drīz beigsies arī matu maska un kondicionieris, gribu pamēģināt kaut ko no profesionālā klāsta, jo mati kļuvuši sausi. Gribu arī L'Occitane mandeļu dušas eļļu un kārojas arī Atelier Cologne Carmin Santal smaržas, Ziemassvētki taču. 

Tā, kurš pievienojas?

P.S. Vēl gribu oficiāli paziņot arī par to, ka sitīšu sev pa nagiem ieraugot skaistas mazuļu drēbes, spilgtos grabuļus un citas lietas, kuras vairs tiešām un pavisam burtiski nav kur likt! Šajā pozīcijā tuvāko 3 mēnešu pirkumiem vajadzētu būt tikai pamperiem un mitrām salvetēm. 

27 komentāri:

 1. Man ir līdzīgā situācija, tikai nav tik daudz masku :). Es mēģinu savus krājumus izmantot, bet nu nesanāk :). Bet ari sev apsolīt ka nepirkšu nevaru pagaidām, droši vien man solījumu laiks sāksies tieši janvāri..

  AtbildētDzēst
 2. Man tieši otrādi - gandrīz gadu blogā bija klusums, un līdz ar to arī krājumi papildinājās ļoti slinki un viss nevajadzīgais bez žēlastības tika lidināts laukā... Tagad atsāku darboties blogā, un jau uzkrājusies neliela rezervīte :D

  AtbildētDzēst
 3. Tu jau zini, ka esmu kopā ar tevi :D Starp citu, ja ir interese, varu iemainīt vienu tavu Serozink pudeli pret kaut ko citu :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Starp citu, man visa kā ir kā minimums 2 reizes vairāk nekā tev :D

   Dzēst
  2. Nemainu, pūšamais labs un tuvākajā gadsimtā man cocooncenter pasūtījums nespīd! :D
   Tev ir skapis no gumijas? :D

   Dzēst
  3. Nē, bet man ir lielas atvilktnes un skapis nav viens :D

   Dzēst
 4. Lai tava apņemšanās izdodās! :) Man vajadzētu līdzīgu revīziju uztaisīt un izlietot vai šķirties no kosmētikas. Bez iepirkšanās 100 dienas!!! :D Tas arī man būtu extrēmi!

  AtbildētDzēst
 5. Es šodien biju Rituals, nākamnedēļ saņemšu look fantastic sūtījumus un tad es ar sēžos uz kosmētikas diētas. Vīrs jau smējās, ka kosmētikas skapis no sienas noluzis :D es sev ļaušu 2 lietas mēnesī nopirkt

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pasaki, lia nopērk četrdurvju skapi, kas stabili uz zemes turas, nav ko te smieties! :D

   Dzēst
 6. Skaista čupa. :)
  Man nav tik daudz, bet arī visa kā ir daudz.
  Bet es sevi pēdējā laikā kaut kā bremzēju. :)
  No vajadzīgajām lietām - gribu TBS zieķi, tušu un kko vēl, kas stāv piemirsies.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, un Tavs DD krēms padara lietu vēl traģiskāku! :D

   Dzēst
 7. normāli krājumi :) es savējos, galvenais, novācu tālāk no vīra acīm, jo grūti vīrišķim ieskaidrot, kāpēc tas viss ir vajadzīgs un kas tas vispār ir :D
  bet, nu jā, piekrītu, es ar ik pa laikam cenšos nomotivēties un kaut ko izlietot, nepērkot klāt. pagaidām tas ir puslīdz izdevies ar šampūniem un dušas želejām. jāpieķeras vēl noģīmja līdzekļiem.

  AtbildētDzēst
 8. Manuprāt nav tk traki :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nav, nav, bet ja es jūtu, ka pati netieku galā ar krājumiem un tie man neļauj elpot, tad ir jādomā kas lietas labā!

   Dzēst
 9. Un man skita, ka 3 maskas lietosna ir daudz:) tiesam nomierinaji;)

  AtbildētDzēst
 10. Tā pirmā bilde ir tiešām par mani :D
  Man lielākā problēma ir ar dušas želejām, roku un ķermeņa krēmiem, jo tie vienkārši nebeidzas nekā!!

  AtbildētDzēst
 11. Man ir līdzīga situācija, bet diezgan veiksmīgi jau otro mēnesi ievēroju principu, ka pērku tikai to, ko vajag. Mazliet norāvos, kad biju LV, sagrābos tūbas, kuras nevar nopirkt NL. Mans mērķis ir samazināt krājumus vismaz par 60%.

  AtbildētDzēst
 12. Pat neblogojot man ir tāpat visa daudz un vēl vairāk. Nu un kādu laiku es jau piekopju principu 3:1, t.i. iztērējot 3 līdzekļus, varu kaut ko jaunu nopirkt. Neskaitās tas, kas ir izbeidzies pilnībā. Jūtu, ka tomēr samazinās. Turklāt neko nenopirku ne Black Friday, ne arī pēdējās veikalu apmeklējuma reizēs. No kosmētikas veikaliem vispār cenšos izvairīties.
  Par bērniem - nū... tur gan ir baigi grūti.. Manam jau 4 gadi, bet es joprojām mēru nezinu. Labi, ka vismaz eksistē Andele Mandele, varu pa laikam atbrīvoties no krājumiem. Meitenēm laikam vispār grūti, tik daudz smuku lietu. Puikām pēc bēbja vecuma kaut kā ātri sāk pelēkas un zilas drēbes dominēt. Grūti atrast ko oriģinālu. Nu jā, bet toties var ar Lego aizrauties :D

  AtbildētDzēst
 13. Kāds ir Tavs viedoklis/atsauksme par Keihl's Calendula face wash? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man patīk. Pirmkārt, to vajag riktīgi maz, nu burtiski 1/3 no pilnās devas (pumpīti nevajag spiest līdz galam), jo tas ļoti labi puto, un ja uzliek par daudz, tad sausinās ādu. Bet tā, labs, jā, neko nevar teikt, bet nu nekas TĀDS noteikti nav!

   Dzēst
 14. oh novēlu, lai izdodas... ar mani bija līdzīgi...varbūt ne tik traki, jo kosmētika daudz neinteresē...bet jā gadus divus atpakaļ n tad tāpat pieliku tādu apzinīgu punktu un tphu tphu tphu kk'izdodas...pērku tikai, kad beidzies, vai vajag...man ir tikai viena dušas želeja, 1 ķermeņa krēms, tāpat 1+1 šampūns nodicionieris...viens krēms rītam viens vakaram, sejas putas..... kkads serums matiem, sanāca nopirkt roku krēmu, visu laiku nebia...tāpat ar dekoratīvo kosmētiku, kad izlietoju, tad jauns vietā, vienas smaržas...bet es saprotu beauty blogerim ir mazliet tomēr savādāk...par bērniem cits stāsts, manam dēlam 6 gadi un četras smaržas, matu vasks un kas vēl ne he he he, bet tā viņa izvēle.....par apģērbu es uzreiz sapratu, ka maziņam no tā ne silts ne auksts, mammas ir tās, kas grib un grib un grib...līdz ar to nekad nav bijis tā, ka pērku un pērku un pērku, jo patīk...bet tad atkal meitenēm jau jā gribas tos kruzuļus ... nū par kurpēm cits stāsts..krāju un pirku krāju un pirku, bet tad vienu dienu bez žēlastības izlidināju ārā kādus 20 pārus + somas..... lai izdodas

  AtbildētDzēst