trešdiena, 2014. gada 17. decembris

L'Occitane One Minute Hand Scrub

Aukstais gadalaiks ar aso vēju, sausu gaisu mājās, biežo roku mazgāšanu dara savu - roku āda paliek viegli ievainojama, bet raupja, sausa un var plaisāt pat nejauši pieskaroties metāla rāvējslēdzējam. Tādas rokas ir labāk slēpt, nevis rādīt, pirmkārt, otrkārt, par nākotni arī jādomā. Tā kā krēms pēc katras roku saskarsmes ar ūdeni man vēl kādu laiku noteikti nespīd, tad mani uzrunāja šis vienas minūtes skrubis rokām, kas īpaši paredzēts sausai un bojātai roku ādai.
Kombinācija ir ļoti vienkārša - 15% šī sviesta, vīnogu kauliņu, mandeļu un aprikožu kauliņu eļļa un brūnais cukurs vienas minūtes laikā spēj brīnumus - noņemt raupjumu un dāvāt veldzējumu. Tur ir vairāk eļļas nekā cukura, lietoju pēc vannas vai karstas dušas - cukurs izšķīst gandrīz uzreiz, bet es rūpīgi iemasēju eļļu ādā, noskaloju ar ūdeni un voilā - skaistas rociņas. Protams, tas neaizvieto ikdienas rūpes un nespēj novērst visu jau nodarīto kaitējumu, bet atvieglojums tas noteikti ir, laikam tā nosaukšu.

Jā, atceros meitenem bija atsauksmes par līdzīgu līdzekli no Artdeco, uz ātro roku, protams, nevaru sameklēt, bet atceros, ka līdzeklis arī bija burvīgs. Vēl čaklās dāmas kaut ko līdzīgu var uzmeistarot arī pašas, nav liela zinātne, bet dariet to - tik tiešām strādā!

Cena: 17 Eur.
L'Occitane veikals t/c Spicē.

5 komentāri:

 1. Oj, nospļaujos pār plecu, izteikti sausas rokas nav man raksturīgas. Pat ziemā iztieku ar diezgan viglu tekstūru krēmiem.
  Bet skrubis izskatās labs, man patiktu, ja vien nebūtu eļļu tik daudz.

  AtbildētDzēst
 2. ugh, izklausās kā īsts roku ādas glābšanas eņģelis :D būs pašai jāmēģina sameistarot :)

  AtbildētDzēst
 3. Es esmu ardeco skruja fants. Tiešām lielisks, šo nēesmu mēģinājusi. Bet Rituals atklāšanā man konsultante nodemonstrēja uz manām rokām arī viņu skrubi. Urrr...arī labs.. Art deco cenu ziņā dārgāks par L'Occitane :) Rituals cenu nezinu. Bet skrubis ziemas periodā sausām rokām situāciju maina izteikti. :) tagad izvēle kļuva vēl grūtāka :D

  AtbildētDzēst
 4. Lietoju Artdeco vasaras periodā, bet ziemā man tas neprasās. Skrubis patīk laikam tās saldā apelsīnu eļļas dēļ, bet efekta ziņā grūti teikt. Laikam arī man ir paveicies, ka rokas nav tik ļoti sadragātas, bet man pietiek ar parastu krēmu, lai rokas atkal justos labi ;)

  AtbildētDzēst
 5. es rokas skrubeju ar to pashu ko kjermeni - kafija, cukurs un argana ella. Ideaali. peedas miikstas, ienadzi neplaisaa

  AtbildētDzēst