sestdiena, 2014. gada 13. decembris

Laboratories Filorga: Meso-Mask Anti-Wrinkle Lightening Mask

Par Filorga dermokosmētiku esmu dzirdējusi praktiski-tikai-vienīgi-slavinoši-sajūsmā-spiedzošas atsauksmes, īpāši lielu sajūsmu izraisa Sleep&Peel krēms, kā arī Meso-mask, kuru izvēlējos.

Pārkāpjot trīsdesmit gadu slieksni un apvienojot mazu bērnu ar darbu,  aktuāla kļūst pat ne īsti krunciņu, bet nogurušas ādas problēma, jo ādas atjaunošas spējas mazinās un ir īstais laiks tai piepalidzēt. Meso-mask, manuprāt, šim darbiņam bija lieliska izvēle - tā sola uzlabot ādas iekšējo starojumu, cīnīties ar novecošanās pazīmēm, uzlabot ādas elasticitāti, cīnīties pret noguruma atstātām pēdām.

Maskas svaigais, tīrais aromāts un atturīgo SPA salonu aqtgādinošs iepakojums noskaņo uz izjustu procedūru un laika veltīšanu tikai sev. Svece, sāls vanna, kārtīgi attīrīta un uzsildīta sejas un dekoltē āda tikai tad maska. Atļaušos atgādināt, ka kakla āda parasti ir sausāka un noveco ātrāk, tādēļ rūpējamies par to tikpat rūpīgi kā par sejas ādu, izvēloties atbilstošus produktus. Milzīgs pluss - maska ir maiga, kūstoša tekstūra - droši var lietot uz ādas ap acīm, tātad nekas papildus šai zonai nav jāizdomā.

Diemžēl jāatzīstās, ka pēc regulāras maskas lietošanas, tā man manāmi aizdambēja poras uz pieres, acīmredzot būs vainīga minerālā eļļa maskas sastāvā, taču kakla un dekoltē zonai maska ir izcils atradums, āda tiešām ir cita - svaiga, maiga, skaista, vēlos atrast masku ar tādu pašu efektu, bet porām nekaitīgu, ir padomi? Varbūt paskatīties Babor? Jaunumi parasti uzrunā.2 komentāri:

  1. Man šķiet, ka Baibai bija līdzīga atsauksme. Ieteikt gan neko nevarēšu :(

    AtbildētDzēst
  2. Sugar, man par masku vel nebija :) bija par krēmu, un jā poras bija ciet :( Par masku viedokli vel nevaru izveidot noteikti nav WOW efekts.

    AtbildētDzēst