ceturtdiena, 2014. gada 4. decembris

Glamglow Powermud VS Madara Detox

Varbūt kāds teiks, ka šāds salīdzinājums, cīņa un divkauja ir absolūti nevietā un ir absolūti neatbilstoša, taču manas izjūtas, lietojot šīs abas maskas, tomēr liek runāt tieši par salīdzinājumu.

Abas ir attīrošās maskas uz mālu bāzes, kas aicinātas cīnīties ar visiem modernās sievietes bubuļiem, dziļi attīrīt, detoksicēt, atjaunot, uzlādēt, atklāt jauno, skaistāku "es". Abu masku sastāvā ir eļļas, dūņas (Madara tās ir mūsu pašu, Latvijas), kaut kas no skābēm. Powermud ir maska, kas noskalojot pārvēršas eļļā, nu, mazliet pārspīlējums, bet kaut kas tur ir, taču arī Madara Detox nav klasiska mālu maska, ko pēc tam var noņemt ar tikai ar dārzeņu rīvi - arī šo masku noskalojot var just eļļas attīrošo efektu.

Arī vizuāli ir līdzība, šeit vēl piebildīšu, ka manam degunam Powermud smaržo briesmīgi - pēc jūras izskalotām vecām dūņām, Madara ir parūpējusies lai tas tā nebūtu. 

Powermud šķiet ir krietni agresīvāks, uzklājot manāmi kož un cērt, pēc dažām minūtēm šīs nepatīkamās izjūtas pazūd, jā, bet smaka taču paliek un vajā mani, vajā! Madara detox uzklājot šķiet mazliet biezāka, staipīgāka pēc tekstūras, kņudina vieglītēm un dara to pašu darbiņu. 

Abas maskas strādā un ādā pēc tam ir labāka - dzīvīgāka, tīrāka, spožāka. Par ilgtspējību runājot, manuprāt, regulāri lietojot, izsitumu problēma mazinās, arī āda nav tik taukaina (bet varbūt tā vienkārši ir apkures sezona?). Ko izvēlēties? Man izvēle ir acīmredzama - ar savu maciņu es balsošu par Madaru. Tā ir lieliska, tā ir iedarbīga, tā ir mūsu!

Šeit ir daiļās Baibas viedoklis par Glamglow Supermud un Madara Detox, piekrītu.


4 komentāri:

 1. Es līdz Glamglow tā arī neesmu aizgājusi :D Lai gan interese ir, bet pastāvīgi par zīmolu aizmirstu :)
  Madaras Detox maska man ļoti patīk. Superīga.

  AtbildētDzēst
 2. Detox man patīk visos aspektos. Tā ka man patika zilā Glamglow, bija doma par zaļo. Žēl ka nekur neesmu manijusi testerus, lai varētu notestēt, ko par viņu saka mans deguns.

  AtbildētDzēst
 3. Zini es par GlamGlow :) Atšķirībā no Detox, GlamGlow sniedz to samtainas ādas efektu, nu vismaz man, Detox tādu nesniedza. Bet attīra abas labi tas gan. Un jāa smarža GG ir briesmīga :)

  AtbildētDzēst
 4. Man Detox maska ļoti patīk, jo tā uz sejas jūtas neitrāli, bet pēc regulāras lietošanas var pamanīt sejā krasas atšķirības - mazāk metas pumpas, sejas āda ir attīrīta, tā nav tik niķīga. :)

  AtbildētDzēst