otrdiena, 2014. gada 9. decembris

Babor Cleansing CP 1+2

Sejas attīrīšana ar eļļu man iepatikusies uzreiz, kad atklāju šo metodi. Man tā joprojām ir vislabākā metode "smagākas" dekoratīvas kosmētikais noņemšanai. Šajā lauciņā mans jaunums Babor divu soļu sistēma.
Pirmais solis - eļļa.
Otrais solis - fitoaktīvs līdzeklis.
Eļļa, kuras sastāvā, ak, beidzot, nav minerālās eļļas, betsojas, sezama, zemesriekstu eļļas  izšķīdina kosmētiku, rūpīgi atbrīvo ādu no netīrumiem. Koncentrātā, savukārt, ir gan salvija, gan burvju lazdas ekstrakti, kas jau izsenis zināmi kā ļoti piemēroti kombinētai ādai.

Šo divu līdzekļu lietošana pārvēršas par vannas istabas rituālu. Vispirms jāuzklāj četras eļļas devas, tā rūpīgi jāiemasē ādā. Lietoju arī dekoratīvās kosmētikas noņemšanai no acīm, strādā lieliski, viss pazūd ātri un nesāpīgi - eļļa neveido plēvīti ne uz ādas, ne uz acīm. Pēc tam, neko nenoskalojot, ir jāpievieno divas emulsijas devas (ai, tā ir zilā krāsā, jautri) un jāturpina masēt, līdz izveidojas pieniņš, ko pēc tam var viegli noskalot ar ūdeni. Voilā, seja ir gan tīra, gan palutināta ar masāžu (atcerieties par masāžas līnijām!). 

Man ļoti patīk šī ideja par sejas attīrīšanu kā par rituālu, nesteidzīgi, iededzinot sveci, veltot laiku skaistām domām un skaistai sev. Esmu apmierināta ar šo savu izvēli, smarža varbūt ir tāda mazlet tantīga, bet tas ir vienīgais pie kā es varu piesieties.

Komplekti ir vairākos izpildījumos: jutīgai, kombinētai un nobriedušai ādai.
Cena: 36Eur.
Iegādājos jaunajā Babor salonā. 



4 komentāri:

 1. Tantīga smarža :D Man arī patīk eļļas sejas attīrīšanai.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tantīga smarža, tas ir tā kā vecajam Dzintaram? :D

   Dzēst
 2. Ļoti foršs komplekts, vajadzētu izmēģināt to, kurš domāts jutīgai ādai :)

  AtbildētDzēst
 3. Noteikti izmēģināšu šo eļļas sistēmu. Jau prezentācijā iekārdināja, bet tad mājās uz plaukta priekšā stāvēja simts un viens cits sejas attīrītājs, ka šim nemaz vietas nebūtu. :)
  Paldies par atsauksmi!

  AtbildētDzēst