otrdiena, 2014. gada 16. decembris

Ar bruņurupuča ātrumu par L'Occitane + ideja dāvanai vīrietim

Visi jau sen zina, sen apmeklējušas, kaut ko foršu sev un mīļajiem uz svētkiem sagādājušas, bet man, piedodiet, первым делом самолёты, tāpēc es to skaisto nosaukumu "Ļoksitān" (tieši tā) tādā franču atšautā mazā pirksta manierē izrunāju līdz šim tikai vannas istabā, bet tagad stāstu arī šeit.
 


Mīlestībā pret L'Occitane mandeļu dušas eļļu esmu atzinusies jau sen, tāpēc ļoti priecājos, ka man ērtajā Spicē tagad-beidzot-uzgavilē-mana-patērētājas-dvēsele-apraudas-naudas-maks-pie-velna-visus-solījumus ir īsts Provansas gabaliņš - L'Occitane veikals ar plašu sortimentu, skaistu saulainu noformējumu un kosmētiku, kuru gribas iepazīt un sajust. Es īsti nesaprotu, kas tad ir tas, kas atrodas/atradās, tagad jau vairs nemācēšu pateikt, iekš Stockmann, bet Spicē ir daaaaaudz, daaaaudz, acis skrien un siekalas skrien.

Ja kāda vēl nav paspējusi iegādāties dāvanu vīriešu kārtas pārstāvim, vēršu jūsu uzmanību uz tādu produktu kā skūšanās eļļa, kas mīkstinās un baros ādu un neļaus tai iekaist. Manuprāt, ziemā tas būs atradums vīrietim ar trauslu ādu! Es noteikti iegādāšos vīram uz dzimšanas dienu janvārī!

Arī pasākums bija tāds īpašs, vai arī mans noskaņojums bija īpašs, pat palika mazliet žēl, ka mans susurs sagribēja manu sabiedrību ātrāk nekā bija beigušās visas atrakcijas un aktivitātes! Īpašs paldies skaistajai meitenei, kas rūpējās par roku ādas maigumu. Varat iedomāties, gandrīz iemainīju laulību riņķi pret roku masāžu, nē nu! Paldies meitenēm, kas atgrieza mani realitātē! :)

Bija arī dāvanu maisiņš, bet tas ir ticis auklītei, savukārt es gandrīz nepārkāpjot sev doto solījumu tiku pie dušas eļļas 500ml iepakojumā, eļļas dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, acu krēma - maskas (nu man tak nav maskas acu zonai) un vienas minūtes skrubja rokām.

7 komentāri:

 1. Mans dāvanu maisiņš tika mammai. :)
  Ļoti patika tās vīriešu smaržas, ko visas smaržojām. :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man patīk smaržoties ar vīriešu smaržām, man patika tās ar sandālkoku!

   Dzēst
  2. Jā! Tās kadiķa smaržas bija labas!
   Velvet gan tikai cep atrunas :D
   Gaidītšu atsauksmi par attīrošo eļļu.

   Dzēst
 2. Oh, nu sakārdināji. Vēl pie tam Spicē, man tuvākais šopings:D kas tā par skūšanās eļļu vīriešiem? Pēc skūšanās vai arī skujoties ar parasto skuvekli? Būs jāiet iepētīt:)

  AtbildētDzēst
 3. Skujoties ar skuvekli - putu vietā. Tur ir tāda maza pudelīte 30ml vien, bet esot vajadzīgs niecīgs daudzums un tad tas burtiski esot kā holy grail sausai, jutīgai, iekaisīgai ādai, kura slikti panes skuvekli, tā konsultante teica.

  AtbildētDzēst
 4. Man kaut kad bija tas vienminūtes roku skrubis - ļoti patika :)

  AtbildētDzēst