trešdiena, 2014. gada 31. decembris

2014. Rūķi izvērtē.Rezumē par aizejošo gadu. Par dzīvi ar skaistumu un kosmētiku.
Gada notikums – nav jāzīlē, meitas piedzimšana. Mazais susurs apgāž pasauli un vērtību sistēmu ar kājām gaisā, tas ir cits izrāviens un spēks – iet uz priekšu, turpināt attīstīties, augt un mainīties, sasniegt augstākas virsotnes - būt par pozitīvo piemēru. 
 
Gada personīgais „fuj” – ar lielo notikumu saistītais svara pieaugums. Taču esmu spītīga un man jārāda piemērs. Abi ar dietologu gaidam, kad beigsies krūts barošana, piedodiet par intīmiem sīkumiem. Izaicinājums 2015. Prieks par to, ka savu problēmu es atzīstu skaļi.

Gada prieciņš – šur un tur notiekošie blogeru pasākumi. Gaidu, ceru, ka Jaunajā gadā varēšu tos apmeklēt ar savu mazo blogerīti. 

Gada smieklīgākais stulbums – zem mašīnas pakritis telefons. To vajag mācēt - garā kleitā, stāvvietā, izkusušā sniegā,  kavējot pasākumu. 

Gada cilvēkatklājums – izrādās laipni un forši ir ne tikai tie cilvēki, kurus es pazīstu un mīlu. Arī lielveikalā, stāvvietā, degvielas uzpildes stacijā ir vienkārši cilvēki, kas palīdzēs iekrāmēt pirkumus bagāžniekā, pieturēs durvis, izkrāmēs ratus pie kases, ielies logu šķidrumu, palaidīs kasē pa priekšu un izdarīs vēl simtiem citu labu darbiņu! Viņiem par to nemaksā un viņiem nevajag mani apzagt (jā, es no sākuma tā domāju), viņi vienkārši ir forši. Tam klaunam, kas stāvēja pie mammas mājas, kad caur metāla durvīm centos iestumt ratus kāpņutelpā un kad smagās durvis cirtās pret ratu rāmi un pakāpiens bija pārāk augsts, lai laba diena, izņēmums tikai apstiprina likumsakarību.

Gada atklājums – sveces. Man nepatika, nesapratu. Šogad dedzinu, pēc Jaunā gada gaidiet rakstu par to ko es un kā es.

Gada smaržīgais atklājums – te paldies Santai. Nišas aromāti. Atelier Cologne Santal Carmin un Puredistance Black mani hipnotizē. Mani nākamie aromāti.

Gada kosmētiskā raķete Madara Detox maska. Ja es būtu dzejnieks, šeit jūs lasītu odu („ō” nevis „uo” :D).

Gada noslēguma prieksClarisonic birste. Es atceros, kad mana āda bija vēl tik gluda – līdz 23 gadiem. Un tagad. Galvenais - nepārcensties.

Gada matu atklājums – matu lokošana ar taisnotāju. Necerēti ātri (30 min. uz maniem garajiem), necerēti labi, necerēti noturīgi. Uhh!

Gada uzdrīkstēšanās – sarkanas lūpas. Ja āda ir gluda un starojoša (pēc Clarisonic), tad arī sarkanas lūpas var atļauties.

Gada mākslīgais iedegums – Clarins Radiance-PlusGolden Glow Booster. Kaut kur pavīdēja ziņa, ka tas bija limitēts, es ceru, ka nē, janvārī būs jābrauc meklēt.

Gada skaistās actiņasThe Body ShopVitamin E krēms ādai ap acīm.

Gada ķermeņa krēmsGuam pretstriju krēms ar 10% glikolskābes. Lai maiga un starojoša arī ķermeņa āda.

Gada nagu lakajaunās Artdeco lakas. Neko citu nevajag, perfektas!

Gada tonālie krēmi – „ūdeņi”. 

Gada serums/koncentrāts/papildus kopšana - vispār atklājums. Man vajag, es gribu. Īpaši atzīmēju Kiehl's Midnight Recovery un nokaunos par vēl gaismu neieraudzījušo atsauksmi. 

Vēl es varētu daudz un dikti rakstīt par aizejošā gada lietām, bet tad pati tik garu rakstu es nelasītu, tāpēc nemocīšu skaistās lasītājas, īpaši parūpēšos par troļļiem, kas cītīgi lasa, varbūt pat konspektē katru sīkumu, lai pēc tam censtos iedzelt. Es gribētu, lai arī man būtu tikpat laba atmiņa, savādāk dzīvoju no plānotāja vien.

Ļoti gribu un vēlu, lai nākamais gads iet saskaņā ar vēlmju kolāžu, lai viss tur cītīgi grieztais un līmētais piepildas kārotajā spožumā un apjomā, lai pietiek spēka un izturības īstenojot un panākot. Jūs taču uztaisījāt vēlmju kolāžas, dāmas, ko?


9 komentāri:

 1. Superīgs raksts! Es parasti vēlmes pierakstu, 31. decembra vakarā, sadedzinu un palaižu kosmosam darbiņu visam nākamajam gadam. :D

  Lai lielisks Jaunais gads, Velvet! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā itkā jādara saulgriežos jāsadedzina sliktais, bet jāpieraksta labais un nakamgad jāiečeko vai ir kas izdevies

   Dzēst
 2. Ļoti jauks raksts :) Priecīgi Tev un Tavai ģimenei sagaidīt un aizvadīt :) Īpašs prieks, ka pieminēji izpalīdzīgos un sirsnīgos cilvēkus, kādus tiešām var sastapt ik uz soļa, vajag tikai gribēt viņus ieraudzīt un pašam censties tādam būt :)

  AtbildētDzēst
 3. Laimīgu Jauno gadu! :)

  AtbildētDzēst
 4. brīnišķīgs ieraksts... piekrītu par o, ka bērni piešķir pasaules uztverei citādu dziļāku dimensiju...lai mazā aug vesela gudra un skaista.... par lieko svaru pēcdzemdību, īsti nezinu, jo man nekas tāds nebija, bet tas jau ir tikai sīkums un kā saki, nākamā gada viens no dzenuļiem rūpēties par sevi.... brīnišķīgi cilvēki ir visapkārt un vairāk mums jāmācās teikt viens otram sveiki un paldies ... lai daudz jaunu mācību un prieku jaunajā gadā.... arī vērtīgs raksts, šo to pierakstīšu, ko izmēģnāt - acu krēms noteikti

  AtbildētDzēst
 5. Tik pozitīvs ieraksts, paldies tev :)

  AtbildētDzēst
 6. Ļoti foršs ieraksts - par bērna ienākšana ģimenē tikai piekrītu. Nekad nebiju domājusi, ka tas ir TĀ (ka rauj jumtu)
  Lai jums mīlestības pilns šis gads!

  P.S.Atelier Cologne Santal Carmin arī manas maņas hipnotizē. Būs vien jāpērk nost!

  Miss?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Jums arīm lai viss-viss-viss! :)
   Jā, es tāpēc vēl neesmu pasūtījusi, ka mazākais apjoms ir 100ml, es nevienas 50ml smaržas izlietot nespēju, un patiesībā pievilcīgāks ir 200ml +30ml cita aromāta piedāvājums. bet es nezinu, kurš ir tas cits aromāts, ko vēlos, vēl neesmu izlēmusi.

   Dzēst