pirmdiena, 2014. gada 3. novembris

Viss uzreiz: Giorgio Armani Eye & Brow Maestro #6 Copal

Tad, kad jau ir krietni apnikušas dažādas krēmveida formulas, kad ar krēmveida acu ēnām vai vaigu sārtumu pārsteigt var vien kosmētisko iesācēju, Armani nāk klajā ar pavisam ko jaunu un nebijušu - universālo krēmveida līdzekli acīm, uzacīm un pat matiem. 
Formula solās būt noturīga līdz pat 20h un prast pieradināt uzacis, piekrāsot sirmumu, kalpot kā acu ēnas un kā laineris. Vispār, ja tonis ir veiksmīgs, no sevis piebildīšu, ka bronzera vietā ar varētu tīri labi noderēt. 

Maestro uzskata, ka uzacis nedrīkst būt matētas (šeit man prātā atausa reklāma ar tām matu krāsām - ķiverēm), tādēļ formulā ir mazliet mirdzuma, tikai tik, cik nepieciešams, lai radītu veselīgu, spīdīgu matu efektu uzacīm un nebūtu pārāk garlaicīgi uz acīm. 

Mans izvēlētais Copal tonis (#6) ir silts riekstu brūns ar liegu zeltītu mirdzumu. 

Ar uzacu birstīti un otu es iezīmēju uzacis, kā acu ēnas - izmantoju ierastā stilā ar otu, ritenis nav jāizgudro. Patīk man, ļoti patīk. Efekts ir manāms, bet tas ir pietiekoši dabisks, lai teiktu, ka sejai ir raksturs, bet bez pārspīlējuma, kas ir ļoti svarīgi man - cilvēkam ar asimetriskām uzacīm.

Noturība ir augstumos - no rīta "uzzīmēju skatienu" un vakarā  nomazgāju, taču jāņem vērā, ka kurš katrs "ūdentiņš" ar šo netiks galā, vislabāk likt lietā divfāžu līdzekli.

Koptēlā:
Rezumējot jāsaka, ka sajūsma ir ne tikai tādēļ, ka tas ir kaut kas nebijis un vēl no Armani, bet tādēļ, ka ir apmierinātas manas vēlmes - iezimētas uzacis ir pamanāmas, bet pateicoties dabīgam efektam neizskatās dažādas formas (jā, tā man ir, ko tur), viegls acu grims, kas der ikvienā dzīves situācijā un skaisti izceļ acis un noturība, pret kuru man nav nekādu pretenziju. Galvenais ir izvēlēties atbilstošo toni, jo iepakojumos tie ir viltīgi un mānīgi, bet Armani meitenes vienmēr palīdzēs!

Iegādāties: Stockmann
Cena: 32Eur.


4 komentāri:

  1. Ļoti patīk kā izskatās - tā dabīgi un dzīvīgi! Bildes skaistas. :)

    AtbildētDzēst
  2. Interesants. Kā tur stokmanī ar toņiem - ir izvēle/ nav? :)

    AtbildētDzēst