ceturtdiena, 2014. gada 20. novembris

Susura ziņas: Mytoys.de prieciņi un nieciņi.Aug bērniņš un aug arī mammas vēlmju saraksts. Šoreiz pēc ļoti pozitīvas pieredzes ar plāno guļammaisu (susurella beidzot nevar to nospārdīt kā segu), tapa šis pasūtījums. Tātad, pamata vēlme bija guļammaiss un lielais spēļu paklājs. 


Kas sanāca, kas atnāca:
Kā jau bildē redzams – pāris mantu - pirmā lelle (tā arī saucas), Oball un kaut kādi piramīdas kausiņi, nevaru sagaidīt, kad sāks spēlēties. 


Nākamā lieta, kas liek spiegt aiz sajūsmas ir izvēlētais guļammaiss. Ņēmu diezgan vienkāršo variantu, lai pārliecinātos, ka to mantu man tiešām vajag arī biezā izpildījumā, lai pilnībā aizvietotu segu. Sanāca labāk nekā cerēts. Ārpusē kokvilna, iekšpusē kokvilna un arī rāvējslēdzējs, kas taisās no augšas uz apakšu, ja arī gadīsies kāda „avārija”, tad nevajadzēs paunāt ārā! Iesaku! Pirku izmēru 70cm, kas ir nevis bērna augums, bet, izrādās, guļammaisa garums. 

Vēl es biju pasūtījusi visparastāko (lētāko) Kaiser kokonu, iedomājos, ka tas būs labs variants 0. grupas autosēdeklītim. Pasūtīju rozā krāsā. Šo modeli kā liecina etiķete:

Ha, bet atnāca melns, es pat nopriecājos, jo jau pasūtot tā kā gribēju melnu, bet pasūtīju rozā. Taču izrādās, ka kāds ir pamatīgi kļūdījies un man ir ticis cits modelis – sprādzējams guļammaiss ar jērādas iekšpusi, jeei, paši vainīgi! Gan jau skanēja pēc svītrkodiem un nokļūdījās. 


Vēl ir divi Mattel un Fisher-Price spēļu paklāji, riktīgi lielie, 1x1.50m ar visādiem čaukstekļiem, grauzekļiem un spoguļiem. Sajūsmā pasūtīju divus - rozā kūciņu pasauli un tirkīza jūras pasauli.

5 komentāri:

 1. Rozā kūciņu pasaule un tirkīza jūras pasaule - izklausās labi! :D

  AtbildētDzēst
 2. Man par to jērādu būtu super prieks un jap- ha , paši vainīgi :) es priecājos ar tevi :)

  AtbildētDzēst
 3. Super tādu kļūdu saņemt!!! :))
  Es arī tikai tur pēdējos gadus pērku rotaļlietas :))

  AtbildētDzēst
 4. Brīvdienās es arī pirmo reizi no turienes pasūtīju juhuuuu :)) Kāda jums meitenes pieredze – cik ilgi aptuveni nāk sūtījums?

  P.S. Varbūt man putni galvā, bet tā arī neatradu vai viņu lapai tiešām nav angļu versija? :D

  Mrs.Evil

  AtbildētDzēst