trešdiena, 2014. gada 12. novembris

Givenchy Rougel A Levres Revelateur (#37)

Turpinot sevi apdāvināt ar svētku dāvanām jau novembrī - neparastā Givenchy lūpukrāsa. Es taču nevarēju nepirkt lūpukrāsu, kas ir melna, bet nav melna!


Atkal Givenchy kreatīvie rūķi ilgi nedomāja un Folie de Noirs kolekcijai izmantoja jau iepriekš zināmo triku - it kā melnu lūpukrāsu no Givenchy Lively kolekcijas, manuprāt, mazliet pamainot toni un pieliekot svētku burvības - nedaudz varavīksnes gliteru. Jau toreiz šis melnais brīnums iekrita man sirdi, taču bija pārāk nepieejams, tāpēc šoreiz nelaidu izdevību garām.

Radiniekus un draugus var jau pabiedēt ar pusmūža krīzi un iesaistīšanos gotu kustībā, izvelkot šo skaistuli no futrāla, bet viss ir vairāk kā piedienīgi un tonis saucās Prune Folie (trakā plūme, pareizi?).

Viegli jaušams tonis, mitrss puscaurspīdīgs finišs, retos gliterus gan var mazliet sajust, taču atkal viss izvērtās veiksmīgi. Jāsaka gan, ka plūmju toņi vienmēr piemet klāt pāris gadiņu un koptēls vienmēr būs krietni atturīgāks un nopietnāks, bet dažbrīd taču vajag, vai ne?
 

Arī šo es noķēru iekš feelunique par nepilniem 29Eur.

6 komentāri:

 1. Haaa, baigi interesants produkts. Es jau skatījos pirmo bildi un domāju, nevar būt, ka esi pārgājusi uz melnām lūpu krāsām. :D

  AtbildētDzēst
 2. Plūmju trakums būs pareizi :)

  Skaisti!

  AtbildētDzēst
 3. Skaisti! Tev, kā vienmēr, viss piestāv! :)

  AtbildētDzēst
 4. Es jau sacerējos uz melnām lūpām :D
  Bet manai, NEprofesionāļa acij, izskatās pēc vienkārša, bet simpātiksa lūpu spīduma ;)

  Miss?

  AtbildētDzēst
 5. Es arī par šo vienu brīdi aktīvi domāju, bet tā arī neizdomāju vai vajag :)

  AtbildētDzēst
 6. Patiešām interesants produkts! Pēc pirmās bildes domāju, ka būs mazliet vairāk krāsas un pigmentētāka. Gala iznākums ir skaits, bet man arī atgādina vairāk lūpu spīdumu.

  AtbildētDzēst