sestdiena, 2014. gada 8. novembris

Diorskin Star Concealer Sculpting Brightening Concealer

Baibai rudenī prasās pēc sedzošāka tonālā, man - pēc konsīlera, tāpēc es, ilgi nedomājot, mēģināju jaunumu no Diorskin jaunās Star sērijas konsīleri. Kā runā nosaukums - skulpturējošs un izgaismojošs.
Ražotājs saka uzreiz, ka tas ir līdzeklis tieši ādai zem acīm, kas divos soļos padara to skaistāku - vizuālais izgaismošanas efekts un kopjošās sastāvdaļas, kas cīnās ar tumšiem lokiem, pietūkumu, apsārtumu. 
Parasti šāda tipa līdzekļi ir ļoti viegli, nemanāmi un, jā, šķidri (atcerēsimies ikonu - YSL Touche Eclat). Tāpēc no sākuma es biju neizpratnē par tekstūru - bieza, smagnēja pasta, likās, ka tai trūkst plastiskuma - tas viss nav savienojams ar trauslo un bieži arī sauso ādu zem acīm.

Jāsaka, ka daļēji tas tā arī ir, un līdzīgi kā Star tonālais, arī konsīleris lieliski strādā tikai uz labi mitrinātas ādas, pretējā gadījumā var sanākt pleķīši un krunciņas. Tā kā man tagad ir foršs mitrinošais krēms ap acīm, no tā esmu izvairījusies un efekts ir tieši tāds kādu sola - gaisma, nekāda mājiena par kosmētisko līdzekli, nekāda uzkrītoša spīduma vai krāsu pāreju. Skaisti!

Visas dienas garumā es priecēju cilvēci ar skaistu skatienu, jo efekts saglabājas visas dienas garumā. Es vairs praktiski neuztraucos par to, ka konsīleris varētu saiet krociņās ap acīm vai kā citādi likt par sevi manīt. Par kopjošo efektu, hm, nu grūti teikt, bet vakarā āda ir tikpat laba kā no rīta, tad jau laikam viss notiek. 

Par toņiem: protams, man ir pats gaišākais #001 Ivory
Par trūkumiem: ir aizdomas, ka pēc neilga laika sāksies dejas, lai dabūtu to ārā no ķobīša. Iepakojums ir tāds pats kā Dior šķidrajām ēnām un atgādina lūpu spīdumu iepakojumus, tikai īsāks, savienojumā ar tekstūru, jā, būs grūti.
Cena: 35Eur
Stockmann

11 comments:

 1. Kādu mitrinošo krēmu Tu lieto ap acīm?

  AtbildētDzēst
 2. Izskatās labi - pilnīgi nav manāms, bet efekts ir :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tas mani arī pārsteidza, ņemot vērā tekstūru!

   Dzēst
 3. Jā, kādu mitrinošo krēmu ap acīm iesaki? Un tiešām rezultāts ir, proti, izskatās, ak zilo riņķu pat nav bijis.

  Brigita,
  http://www.lostinpattern.com/

  AtbildētDzēst
 4. Izskatās ļoti labi! Labi nosedz tumšos lokus!

  AtbildētDzēst
 5. Izskatās ļoti labi. Bet jā, laikam ar toņiem varētu būt problēmas :)

  AtbildētDzēst