pirmdiena, 2014. gada 20. oktobris

YSL Fusion Ink Foundation #BD10

Fusion Ink Foundation ir mans gaidītākais rudens jaunums, gan tāpēc, ka esmu iemīlējusies tonālajos ūdeņos, gan tādēļ, ka YSL prata sacelt lielu ažiotāžu un likt to iekārot ilgi pirms parādīšanās veikalu plauktos. 
"Viegls kā spalva, noturīgs kā tinte. Bez kompromisiem." Tā ražotājs sola man pilnīgi jaunu, supermeganoturīgu un līdz šim neredzētu tonālā līdzekļa formulu, unikālu tehnoloģiju rezultātā arī finišs solās būt ārkārtīgi viegls un matēts, bet ļoti dabīgs.
Katrs "tonālo ūdeņu" ražotājs laikam ļoti ilgi domā par to kā lietotājs ērti un ātri dabūs līdzekli ārā no pudelītes vajadzīgajā daudzumā un neapķēpājoties. Atcerēsimies, ka Armani Maestro Fusion tā bija pipete, L'oreal Nude Magique vienkārši pudelītes kakliņš, Chanel Perfection Lumiere Velvet ir neliels snīpis un Maybelline Dream Wonder paņēmiens arī ir ļoti līdzīgs YSL (par abiem pēdējiem atsauksmes arī būs, kaut kad, bet būs).

Tātad, laikam sasaucoties ar nosaukumu, aplikators atgādina tintes pildspalvu. Ar plato aplikatora virsmu paredzēts uzklāt līdzekli uz platajām sejas daļā, bet pagriežot aplikatoru, ar sānu, līdzekli var uzklāt "grūti pieejamās vietās", tā teikt. Pēc fakta, tiešām ir ļoti ērti, bet prasa rituālu, kas necieš steigu, kā arī izveicību, lai nekas nenokļūst uz apģērba, jo līdzeklis ir šķidrs.Ražotājs iesaka tālāk rīkoties vai ar pirkstiem vai stippling otu. Abējādi ir labi.


Par pašu līdzekli. Tas tiešām ir vieglsngaisīgs (bet ne savādāks kā citi augstāk minētie brāļi), arī šis nederēs sausai ādai, jo to ļoti pasvītro. Solījumi par matējošo finišu ir piepildītas - viegls matējums bez maskas efekta, laba noturība, protams, ne 24h, bet darba dienu iztur gan. Sedzamība ir vidēja, lielas problēmas nenoslēps, mazākas - pietušēs, tieši kā man uz rokas dzimumzīme un rētiņa.


Par toņiem runājot, viss ir vienkārši, es izvēlējos pašu gaišāko ar dzelteno apakštoni, kas nemaz nav izteikti dzeltens - BD10, un toņu paleti saprast ir vienkārši: B - neitrālie beige, BD - dzeltens apakštonis beige dore, BR - rozā beige rose.

Koptēlā ir šādi un matus todien pēc tam es savedu kārtībā ar!


Ļoti labs tonālais, taču lielas atšķirības starp firmām, zīmoliem un cenām arī šoreiz nav, tā kā izvēle, kuru pirkt, ir Jūsu, šī eksemplāra cena ~40Eur.

5 komentāri:

 1. Gaidītākā atsauksme ever! :)))
  Es jau nevaru nociesties, kad mans Lancome ūdens beigsies - es sevi radinu pie disciplīnas - izlieto vienu & un tikai tad pērc citu. :D (bet tas attiecas tikai uz tonālajiem :)))

  AtbildētDzēst
 2. Es ūdeņus atēdos, gribu biezu un sedzošu :))

  AtbildētDzēst
 3. Izskatās ļoti labi :) Man tas Maybelline Ivory pa gaišu šobrīd. Kurš to būtu domājis :)

  AtbildētDzēst
 4. Cik tev gari mati, spīdīgi mati! mmmm.

  AtbildētDzēst
 5. Žēl ka tas neder sausai ādai! Aplikators ir tik interesants, ka gribētu izmēģināt!

  AtbildētDzēst