piektdiena, 2014. gada 17. oktobris

Rimmel Wonder'full skropstu tuša.

Es kārtējo reizi jaunumus prezentēju tad, kad tie vairs nekādi jaunumi nav, bet labu mantu ar to sabojāt nav iespējams. Tātad, Rimmel Wonder'full.
Argāna eļļa, ko pēdējā laikā liek kā klāt kā kečupu un majonēzi pie jebkura ēdiena, ir arīpie šīs "maltītes", vēl ir liela silikona birste, jāsaka diezgan veiksmīga, neskatoties uz saviem izmēriem, jo forši atloka skropstas.


Protams, cerība, ka tuša tiešām stiprinās skropstas un ļoti labs rezultāts - bez kamoliņiem, saķepušām skropstām un ļoti dabīgi. Šī ir viena kārta un tā es arī atstāju.

Rimmel tušas, jāsaka godīgi, mani ir pozitīvi pārsteigušas. Vēl manā apritē ir Lash Accelerator ar ļoti mazu un izveicīgu sariņu birstīti, arī, nu nav kur piekasīties!

15 comments:

 1. oi, nē, līdz ko es ieraugu silikona birsti, tā lieku malā, tā kā šī skropstu tuša man ar ies garām. Gaumes jautājums, bet man nepatīk tās silikona birstes un viss. :D

  AtbildētDzēst
 2. Man arī nepatīk silikona birstes, bet rezultāts izskatās smuks un iepakojums arī smuks, nagi niez pamēģināt :D

  AtbildētDzēst
 3. Paldies par info! Izskatās ļoti labi. Un man savukārt nepatīk ne-silikona birstes. Gribu, lai manai tušai ir silikona birstīte, manas skropstas tādas akurāti nokrāsotas izskatās.
  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 4. Man arī nepatika silikona birstes, bet manai tušai šobrīd tāda ir, nezinu, vai ar citām silikona birstēm varētu sadraudzēties. :D

  AtbildētDzēst
 5. Tā neko.. Es netiku uz trakajām dienām pēc hypnoses tušas un nācās pirkt kko citu - paņēmu drogās Burjois volume, nu it kā ok, be neesmu vēl kārtīgi patestējusi.
  Pastāsti kā gāja ar Atelier Cologne! Atradi kko tīkamu? Man ļoti interesē :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā, es, ja godīgi esmu visu tikai pa reizei pamēģinājusi un ar krustiņu atzīmēju, kas no visa iepaticies, bet no tā vēl jāatsijā,bet patīk gandrīz visi! :D Šodien iesmaržojos ar Santal Carmin, velk mani rudenī tieši uz siltajām notīm.

   Dzēst
  2. Es tieši tā pat pa vienai reizītei un lielākā daļa patika. Bet Santal Carmin mans favorītu favorīts! ;)

   Dzēst
 6. MAn tas efekts pavisam pietrūka šo lietojot. Kaut kas ne līdz galam. :) Tev labi izskatās, man izskatījās, ka vispār nekas uz acīm nebūtut bijis :)

  AtbildētDzēst