sestdiena, 2014. gada 4. oktobris

Mēneša sākums - tukšās taras diena.

Kārtējo reizi sākšu ar banālo frāzi, ka laiks skrien vēja spārniem. Mūsu susuram šodien vesels mēnesis - gatavojamies svētkiem, raudzībām, pucējam kleitas un pielaikojam matu sprādzes, gaidām ciemiņus.
Kas attiecas uz tukšo taru, tad šoreiz šādi:
Negribu izplūst sīkos aprakstos, izteikšos vien par favorītiem:
1) Bioderma ABCDerm mitrās salvetes, vēlreiz: lieliskas, lieliskas, lieliskas gan bērnam, gan mammai! Apsteidzot jautājumus - pasūtu iekš cocooncenter.co.uk, mūsu aptiekas ABCDerm sēriju diemžēl nepiedāvā.
2) Clean&Clear Deep Cleansing Lotion for Sensitive Skin - atkārtošu pirkumu. Ļoti efektīvs losjons ar skābēm problemātiskai ādai. Lietoju ik pa laikam pie problēmu saasinājuma. Šobrīd vietā iegādājos Uriage, ļoti līdzīgs.
3) Madra Peel un Detox maskas, neesmu nekad bijusi Madaras fane, bet tas ir kaut kas brīnišķīgs, ja vēl Peel maskai var atrast alternatīvas, tad Detox - es vienkārši lidoju!
4) Tas mazais ķobītis blakus Madarai - Shiseido Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam - bagātīgās putas arī ir fantastiskas, krēmīgas, maigas, bet attīra seju tā, ka gurkst. Ja man kādreiz beigsies iekrātie sejas mazgāšanas līdzekļi, šo ir vērts pirkt.

Pārējie līdzekļi arī visi cienījami, šoreiz bez "fu-fu, vairs nekad", bet bez sajūsmas.

P.S. Neaizmirstam šodien pasīti līdzi un izteikt savu vēlmi!

4 komentāri:

 1. Jā, man Madara Detox maska arī izraisīja vairāk sajūsmas par Peel, jo Peel jau daudz analogi, bet Detox kaut kas pavisam jauns :) Apsvecu mazo princesi :)

  AtbildētDzēst
 2. Stāsti, kur tu pērc Urjage?! ;)

  Tā baby dream gadījumā nav eļļa pret strijām?! Man starp citu ļoti patīk, gan sastāvs, gan lietošana.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Uriage var nopirkt ja nemaldos tad Debenhamā, Spicē. :)

   Dzēst
 3. Daudz, visā kā, izlietots :) Domāju tagad Tev laiks ātrāk skrien nekā pārējiem, jo tagad mazulītis aug pilnīgi ik pa minūtem, un tad jau tas laiks jūtamāk ātri skrien :) Nepaies ne cik, kad jau sāks staigāt, tad runāt utt.

  AtbildētDzēst