piektdiena, 2014. gada 24. oktobris

Chanel Perfection Lumiere Velvet

Vēl viens tonālais "ūdentiņš" uz mana galda -Chanel Perfection Lumiere Velvet, tonālais krēms ar "otrās ādas" efektu un vieglu samtaini-matētu finišu.
Šis ir vismīļākais tonālais līdzeklis starp līdziniekiem, jo, pirmkārt, tas aromāts, es nevaru noturēties. Otrkārt, beidzot ērts iepakojums. Treškārt, un pats galvenais - tā īpašības. Kā ražotājs arī sola, tas nav vienkārša sejas toņa izlīdzināšana un matēšana, bet tas ir starojums, gaismas izkliedēšana bez redzamām atstarojošām daļām. Tonālais krēms dod to pavisam vienkāršo, bet tik sarežģīti iegūstamo skaistas, starojošas, atpūtušās ādas efektu - bez spīduma, spīguļiem, atstarojošām daļiņām un pārspīlējuma. Chanel neuzkrītošā, bet dārgā elegance. Ziniet, kad sieviete paiet Jums garām, it kā nekas viņā tāds nav, bet tā āda un vispār gribas atskatīties.

Ja rūpīgi skatīsieties, tad redzēsiet šo gaismas izkliedējošo efektu, jo, ai, cik muļķīgi, bet zem labās acs laikam nekas nav uzklājies un atšķirība bildē uzreiz ir manāma. Nepārbildēju, jo lieliski ilustrē visu manu daiļrunību.

Par citām fizikālām īpašībām: SPF 18, pārklājums ir viegls, jā sarkans pelķis uz vaiga fui, fui, fui, bet ir vietā, redziet? Noturība teicama, porās negrimst. A, vēl patīk, ka līdzeklim ir nedaudz biezāka konsistence, bet saskaroties ar ādu, tas pārvēršas jau ierastajā tonālajā "ūdenī".

Toni es izvēlējos pašu gaišāko, B10 un tam ir dzeltens apakštonis, laikam visiem Chanel tonāliem līdzekļiem tas B ir dzeltenīgs.

Cena: 43 Eur.

8 komentāri:

 1. Tiku pie paraudziņa, likās pārāk eļļains, seja spīdēja un izskatījos pēc rauša. :D

  AtbildētDzēst
 2. Izskatās jau labi, bet, cik skatījos atsauksmes youtube un taustīju veikalā, sapratu, ka šim B10 ir apmēram kā B30 citiem Chanel tonālajiem. Tāpēc šoreiz atturēšos. Bet jā, uz tevis burvīgi :)

  AtbildētDzēst
 3. Paldies par apskatu! Pēc Elīnas Š. komentāra domāju vai šādu mēģināt, jo man jau tā seja ir ļoti taukaina un spīdīga.

  AtbildētDzēst
 4. Āda tiešām izskatās starojoša un atpūtusies, bet derēs, laikam, tikai tām laimīgajām, kurām pietiek ar to pavisam vieglo pārklājumu :)

  AtbildētDzēst
 5. No manis par so arī tikai labi vārdi. Ļoti patīk, ka it ka āda dauuudz labāk izskatās, bet tajā pašā laikā dabiski.

  AtbildētDzēst
 6. Izskatās ļoti labi, bet tonis man noteikti nederēs. Tā kā šoreiz garām :)

  AtbildētDzēst
 7. Es šo lietoju jau no augusta un esmu laimīga.Ikdienai ideāls!Un jā..smarža..mmm

  AtbildētDzēst
 8. Sveika!
  Kur iegādājies?
  Es ar apakštoņiem nekad neesmu sapratusi kā lai zin kādu izvēlēties :(

  AtbildētDzēst