ceturtdiena, 2014. gada 18. septembris

Lancome Grandiose tuša

Kas spēj pārsteigt izvirtušu patērētāju, kosmētikas patērētāju? Kā radīt tādu produktu, kuram līdzīgu nav, bet ja tā ir tuša, kā piesaistīt pircēju? Šķiet, ka visi otiņu formāti, jau sen ir apspelēti, ir jāgudro kas jauns. Domāju, ka līdzīgi jautājumi nodarbināja Lancome kreatīvās komandas prātus, līdz beidzot tapa neredzēts brīnumu jaunums - Grandiose tuša.

Pirmais, kko pamanām, liels, neparasti liels iepakojums, ar caurspīdīgajā vāciņā ieslēpušos zīmola firmas zīmi - rozi. Ja vien varētu rast pielietojumu, šīs varētu būt interjēra priekšmets. 

Otrais, produkta daudzums - veseli 10g pret parastiem 5 līdz 6,5g. Ļoti interesanti, kā gan būs, vai tiešām skropstu tušas mūžs būs ilgāks? Vai tā nesažūs pusizlietota, to es redzēšu vēlāk, bet ja ieteicamais tušas lietošanas termiņš ir pusgads, jutīgām acīm, noteikti vēl īsāks, tad grūti teikt, vai šis apjoms, līdz ar to arī lielāka cena, ir ieguldījuma vērta, taču tas tā, tikai filozofēju.

Manuprāt, lielo apjomu diktē šis revolucionārais jaunums - izliektais birstītes kāts, jo mazākā futrālī to nebūtu iespējams dabūt iekšā. Pati birstīte gan ne ar ko īpašu neizceļas, es pat teiktu, ka tā izskatās visai kropla - maza, ar retiem sariņiem.

Jāsaka, ka tieši šis izliektais kātiņš ir ļoti ērts. man parasti, laikam jau sejas formas dēļ, diezgan bieži, uzklājot skropstu tušu, izdodas nosmērēt vaigu vai arī neizdodas pietiekoši labi uzkrāsot skropstas acu kaktiņos - šī birstīte problēmu atrisina.


Pati formula satur mazāk vasku un vairāk elastomēru lielākai noturībai un vieglākai uzklāšanai, klājums tiešām ir teicams un skropstas ir skaisti atdalītas, bet kārtējo rieizi - dienas beigās zem apakšējām skropstām ir pelēcīgs nospiedums, eh, nu cik var, 90% tušu ar mani uzvedas šādi, es jau gandrīz pārstāju krāsot apakšējās skropstas.

Kopumā tuša ir interesanta un ir uzmanības vērta un noteikti piesaista uzmanību, risina problēmu ar, phe, "skropstām grūt aizsniedzamās vietās". Tā kā jau ir vēlme un esat uz "tu" ar silikona otiņām, pirkums būs izdevies.
Cena: 35Eur, Stockmann

Diendusa pēc pastaigas. Sargs pie šūpuļa tikai izliekas, ka guļ. :)


6 komentāri:

 1. Kāds sardziņš jauks!
  Gan jau, ka vīriešiem no šitādas tušas ir bail, izskatās pēc kārtējā moku rīka. :D Bet skropstas ļoti smuki atdala, tas gan. :)

  AtbildētDzēst
 2. Es kā veca sēne - lietoju savu YSL BabyDoll un uz citām neskatos. :D

  AtbildētDzēst
 3. Man jau šķiet, ka šis ir kārtējais "naudas kāsiens" - cik esmu pirkusi "grandiozās, revolucionārās, nepārspējamās utt." tušas rezultāts ir bijis ļoti līdzīgs, tikai nosaukumi, brendi atšķiras. Gandrīz vienmēr es gaidu vairāk , nekā tuša sniedz. Apakšējās skropstas vispār nekrāsoju, vienmēr paliek nospiedumi vai vēl kas nesmukāks.
  Palieku uzticīga savai Collistar Mascara Infinito tušai.

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 4. Vot tagad nezinu vai man to vajag! Domāšu tālāk!
  Sargs ļoti atbildīgs!

  AtbildētDzēst
 5. Eh... es arī vīlos! Likās, ka būs kas TĀDS! Bet izskatās, ka nekā. Skropstas jau skaistas jo skaistas, bet man tāda pati bēda ar apakšējām skropstām ,tādēļ šo laikam tomēr ne

  Miss?

  AtbildētDzēst
 6. Regīna
  Esmu vīlusies. Nekādas skropstu atdalīšanas un pēc stundas jau izsmērējusies.Par tādu cenu gribējās labāku.

  AtbildētDzēst