trešdiena, 2014. gada 20. augusts

Mazā dāvana sev.

Joprojām neesmu un nebiju neko uzdāvinājusi pati sev dzimšanas dienā, bet tā tam bija jānotiek, es parasti vienmēr paļaujos, ka dzīve pati saliks visu vietā, arī dāvanas, un precīzi tas arī notika. Nišas parfīmu pazinēja Santa no http://www.beautybybloggers.lv/ ieteica man izmēģināt Puredistance M smaržas kā ļoti atbilstošas manam raksturam.

Liels bija mans prieks, atklājot, ka Puredistance mājaslapā var ne tikai iepazīties ar aromātiem un atveldzēties skaistajā nišas aromātu pasaulē, noslēpumainā un vēl nezināmā, bet arī pasūtīt mazo paraudziņu izlasi ar visiem Puredistance aromātiem, ko es nekavējoties izdarīju.

Priecē viss: komunikācija ar Puredistance pārstāvi, nevis vienkāršs "paldies par pasūtījumu", bet personīgā vēstule, Santa, es teicu, ka pie pasūtījuma vainīga esi Tu! :) Šorīt, ieraugot pasta aicinājumu ātriem soļiem desoju - priekšā skaista zelta kastīte, pat pasta darbiniece jautāja, kas tad tur iekšā, visa nodaļa brīnoties.

Atplēšot zelta papīru un vēl pat netaisot kastīti, var just, ka tas ir kaut kas īpašs, tāda viegli jaušama dārguma lādes smarža, to īsti nevar aprakstīt, to var tikai sajust, līdzīgi kā aplūkojot Mikelandželo darbus, bet vēl labāk, jo šī kastīte pieder tikai tev, vari aiztaisīt nakts aizkarus, iedegt lielās sveces un vienatnē pārcilāt tās saturu, savus dārgumus, savu personīgo Mikelandželo!

Aiz zelta papīra un tad aiz skaistā baltā kartona slēpjas baltas ādas un atlasa kastīte ar piecām eliksīra ampulām un tikpat elegantu maisiņu to glabāšanai. 

Protams, es sāku ar M aromātu. Ādas šiprs un Aston Martin iedvesmotā elegance. Lai gan nav nācies satikties ar Džeimsu Bodu ne uz vienu Martini glāzi, un Aston Martin arī vēl nestāv manā garāžā, bet aiztaisot acis, sajūtu glezna ir pavisam reāla.

Ar nepacietību gaidu rītdienu un nākamo aromātu šajā skaistajā rindā!

P.S. Lielisks promo piedāvājums no Puredistance. Nezinu, vai paspēšu ielekt vilcienā, kas aiziet jau 31. augustā, gaidīšu nākamo, bet ja kādai un kādam jau sen kārojas kaut ko īpašu, ieprieciniet sevi!

8 komentāri:

 1. Izklausās un izskatās baigi šiki, pusi pagasta būsi sacēlusi augšā dēļ savas zelta lādes! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Signe, pats galvenais, es jau nepateicu, kas tur iekšā! :D

   Dzēst
 2. Ceru, ka tev patiks :) Man pašai Antonia vislabāk patīk

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pagaidām vēl sajūsminos par M, laikam tiešs trāpījums! :)

   Dzēst
 3. No kuras valsts šīs smaržas tiek izsūtītas, cik jāmaksā par piegādi un cik ilgā laikā atnāk? Un vai pa parasto vai ierakstīto pastu?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Smaržas sūta no Nīderlandes. Par piegādi nav jāmaksā nekas, ja vēlies parasto pasta sūtījumu (paziņojumā rakstīts, ka ierakstīta vēstule, jāiet pakaļ uz pastu), par DHL piegādi gan jāmaksā.
   Atnāk tā: 09.08, vēlu vakarā pasūtīju, 12. atrakstīja man, ka izsūtīs 13.08, tad arī izsūtīja. 20.08. paciņa jau bija klāt.

   Dzēst