pirmdiena, 2014. gada 25. augusts

Givenchy Ombre Couture Cream Eyeshadow

Jaunā noturīgo un ūdensnoturīgo krēmveida acu ēnu paaudze. Kā tikko iznācis jaunums paslīdēja man garām, bet nejauši aplūkojot stendā, bez pirkuma aiziet nespēju.
Sev izvēlējos jau rudens tēmu, skaistās haki ēnas toņi #6 Kaki Brocart.
Krēmveida acu ēnas, uzklājot pārvēršas par pūderveida ēnām, 16h noturība, lieliska pludināšanas spēja - šoreiz piekrītu ikvienam ražotāja vārdam.

Ar košām ēnām parasti ir tā, ka uzklājot kaut kas nobirst zem acīm, tad ir jādomā, ko darīt, kā darīt, tikai ne ar šīm - ideālas uzklāšanā, lieliski iztušējas gan pašas par sevi, gan savienojumā ar jebkādām citām krēmveida vai pūdera ēnām. Arī par noturību melots nav. Par 16h negalvoju, bet uz dienas pašām beigām ēnas joprojām ir savā vietā, tiesa mazliet blāvākā paskatā, kas gan netraucē tām tāpat izskatīties lieliski. Noņemt tās vislabāk ar kādu divfāžu līdzekli, jo parastiem viegliem kosmētikas noņēmējiem ēnas negrib padoties!
Ražotājs apgalvo, ka jebkuru, pieļauju gan, ka miesas krāsas toni, var izmantot arī kā pamatu, acu ēnu bāzi citām ēnām, kas nebūt nav slikta doma!

Ja runājam par toni, tad jau otro gadu, tuvojoties rudenim, mani uzrunā haki un zemes toņi, šos brokāts ir sūnu zaļš ar maziem zelta spīdumiņiem, ļoti cēls un skaists. Tam nav jaušamas brūnās krāsas piejaukuma kā tas bija Chanel acu zīmulim Khaki Precieux, līdz ar to tonis lieliski izceļ zilās krāsas acis.

Patīk, ka acu ēnas var izmantot arī kā laineri, nošaut divus zaķus, līnija sanāk blīva, precīza un pigmentēta.
(pēdējā rinda ir Chanel acu zīmulis)

Koptēlā ir šādi, nu, ar pampumu un tādēļ skābu sejas izteiksmi vēl kādu laiku nāksies sadzīvot, bet kad noies, tad es būšu atkal skaista un smaidīga! Galvenais šobrīd, ka ārējais neatspoguļo iekšējo, iekšēji viss ir labi, ko arī novēlu visām un visiem. :)

Pēdējā augusta nedēļā izvilku savas pa gadu mazliet iesūnojušās sūniņas:
Chanel Mysterious, Alchimie & Peridot,  jau pieminēto zīmuli, Catrice Gold Leaf Me metāliskām acu ēnas, Kaki Brocart ir skaists papildinājums šai jaukai kompānijai.

Cena: 23 Eur, manuprāt, pieejami visi toņi, bet tie ir jāmēģina uz rokas, jo iepakojums neparāda pat pusi no tā skaistuma!

Man arī beidzot ir tapis rudens vēlmju saraksts! Tūlīt, jau tūlīt! :)

14 comments:

 1. Tonis skaists. Un forši, ka kvalitāte arī laba, būs jāpaskatās, kas man varētu iepatikties :)

  AtbildētDzēst
 2. Kāda šīm acu ēnām cena Latvijā un vai daudz tonīši pieejami?
  Var redzēt, ka krāsa tev dikti patīk :)
  Es atkal šogad kritusi uz sarkanvīna/bordo/tumšiem ogu toņiem.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, nenovēršami atnāk brīdis, kad mani velk pie sūnām :D
   Man patīk tie tumšie bodro un sarkanvīna, bet lūpām tādas man ne visai piestāv, a pirksti pārāk tukli, negribu vēl vairāk izcelt! :)

   Dzēst
 3. Zilajām acīm tonis perfekts rudenim! :)

  AtbildētDzēst
 4. Man ir Catrice zīmulis līdzīgā tonī no pagājušā rudens, tad to arī centīšos piebeigt.
  Neticami, ka gads jau riņķī.

  AtbildētDzēst
 5. Tādi gari, smuki mati Tev! :)

  AtbildētDzēst
 6. perfekts acuēnu tonis un pati ļoti skaista esi ;) negribi uzraksīt atsauksmi par Essence Mattyfing Powder?  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tonis skaists un par komplimentu arī paldies. Par pūderi - nebūs pagaidām aktuāli - seja spīd, bet tai pašā laikā daudz sauso pleķīsu uz ādas, nesmuki tur viss sanāks! :(

   Dzēst
 7. loooooti patiik...jaiet buus mekleet kaut domaaju nee nee gribu peleekas un viss bet tad sakarojaas dior 5ēnas ar to kosi sarkano tagad sakardinaaji ar sho

  AtbildētDzēst