svētdiena, 2014. gada 17. augusts

Dior Addict Gloss: #853 Rouge Defendu.

Pēc pirmās ļoti veiksmīgas iepazīšanās ar pagājušā gada pavasarī atkārtoti iznākušajiem Dior lūpu spīdumiem, sakārdināju sevi uz vēl vienu ķobīti. Spilgto, stiklaini caurspīdīgo #853 Rouge Defendu. Tonis nav izvēlēts vienkārši, šis ir gādāts YSL Gloss Pur vietā, ak, kad tas bija, lasu un brīnos, trīs gadus atpakaļ! Manuprāt, šāds tonis apvienojumā ar tekstūru spēj panākt man tik kāroto un simpātisko kombināciju - spilgti, bet viegli un var krāsoties bez spoguļa!
Parasti šīs glāžainas spīdīgās tekstūras, ja vēl nav lipīgas, tad galīgi negrib turēties iekš kontūrām, bet ne šis, te viss ir godam. Īpaša lūpu apjoma piešķiršanai var lietot kādu izgaismojošo zīmuli, piemēram Guerlain Cupid, bet pat īsti neprasās.
 

Koptēlā ļoti svaigi.
Bet mājās kreņķis. Fefītis sagrieza ķepiņu, žēls un skumjš bez gala, guļ tikai klēpī, lec uz trīs ķepiņām un visiem rāda savainoto sabintēto kājiņu, skat, kā man sāp. Neiztiek, protams, bez lielas aktiera meistarības,jo kad atgādina par ēšanu, konfekti vai pastaigu, spēki un prieks ir atpakaļ un pat ķepiņa nesāp, var lekt un dauzīties, bet tik un tā, lai veseļojas ātrāk!

9 komentāri:

 1. Uz lūpām tonis izskatās pat labāk nekā ķopsītī!
  Suncim ātru atveseļošanos, man iepriekšējam sunim ar bija aktiera dotības, vienreiz pat pie ārsta tiku aizvedusi, bet izrādījās, ka vesela kā rutks, vets tik paskatījās uz mani kā pilnīgu blondīni :D

  ievasblogs.com

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti skaists! :)
  Un koptēls mimimi!

  Man pa'tik šitie stiklainie lūpu spīdumi, kaut man nemaz tāda nav. :) Visi ar šimmeriem un mirguļiem.
  :)

  AtbildētDzēst
 3. Oij, tik smuka! Un Fefītis tāds kjūtijs, kā šitādu nepažēlosi! :D

  AtbildētDzēst
 4. Skaisti, bet koptēlā prasās spilgtāk krāsotas acis - kombinācijā ar spīduma spilgto toni, acis vienkārši pazūd, jo ir neizteiksmīgas.

  AtbildētDzēst
 5. Jā, Dior spīdumi ir forši, tikai man labāk patīk klasiskais aplikators, nevis otiņa. Tonis ļoti smuks :)

  AtbildētDzēst
 6. Skaists tonis :) Sunītim veselību :)

  AtbildētDzēst
 7. Mans skats uzreiz pie taviem matiem, kuri izskatās, ka aug griezdamies. :)) Stāsti, ko tu ar viņiem dari?! he

  AtbildētDzēst