trešdiena, 2014. gada 6. augusts

Chanel Poudre Universelle Compacte #160 Preface

Viegls, patīkams kompaktais pūderis ikdienai. Skaists rokassomiņas aksesuārs un nevainojams darba zirdziņš.
Bez kompaktā pūdera (obligāti ar spogulīti) nepaiet mana ikdiena, ieskatīties mazā spogulītī un piepūderēt degunu - tas taču ir tik saprotami un sievišķīgi. Tāpēc man vajadzēja, kā jau teicu, ne tikai pūderi, bet arī aksesuāru, bet Chanel - tā ir klasika, vienmēr skaisti un vienkārši.

Izvēlētais tonis #160 Preface ir šī pavasara Chanel limitētās kolekcijas jaunums, bet tā, pastāvīgā klāstā ir daudz dažādu toņu, neesmu pētījusi kādu, bet gan jau katra atradīs kaut ko sev. Preface reklamēja kā universālo caurspīdīgo toni, kas derēs jebkura toņa āda, šis teksts mani arī "paņēma". Iepakojumā izskatās, ka pūderim ir manāms rozā apakštonis, kas man neder, bet uz sejas tas tiešām ideāli pielāgojas ādas krāsai un manāms nav nemaz. Tas var likties arī balts un krītains, taču arī tā nav tiesa.

Šos būs ideāls zirdziņš tām, kas kāro šo savas, tikai mazliet labākas ādas efektu, jo, lietojot gan uz kailas sejas, gan virs tonālā krēma pūdera kārtiņu kā tādu redzēt neizdosies, vienkārši mazliet piematēts, mazliet līdzenāks. Labi tiek galā ar dažādu tipu ādu - nesaiet kunkuļos ap spīdīgo degunu, neiekrīt porās, bet arī nepasvītro sausos ādas pleķīšus ar ko pašlaik ir slavens mans zods. 

Atkārtošos, ka pūderis nedod nekādu savu toni, tādēļ lietot to var gan vasarā, gan ziemā, kad ādas krāsa tomēr atšķiras, turklāt tas arī neoksidējas uz ādas, esmu ļoti apmierināta. 

Protams, pa virsu šim visam arī ārkārtīgi smalks malums un labs presējums iepakojumā, tā nerada putekļus visapkārt un patērējas ļoti, ļoti taupīgi, jā, vienīgi vāciņš Chanel produktiem varētu atgāzties 180, nevis 90 grādu leņķī, tad laime būtu pilnīga! :D

Kādi ir Jūsu mīļākie kompaktpūderi?

6 komentāri:

 1. Nice- es šķiet ar gribu sev šādu glaunu aksesuāru :) vairāk izmantoju birstošos pūderus pamatā izmantoju :)
  Ir 3 kompaktie - NOUBA noubamat, loreal nude magique bb un tagad arī testējas Maybelline kompaktais pūderīts.. :)

  AtbildētDzēst
 2. Man kaut kā tomēr nav iegājies ar birstošiem pūderim, kaut gan mājās tas ir ideāls variants!
  Es arī tagad testēju jauno Maybelline Matte, bet tam ir trīs milzīgi trūkumi - 1. skrūvējams vāciņš, kuru es noteikti, ja nepazaudēšu, tad sadauzīšu, 2. nav spoguļa, 3. nav sponža, tas mani dzen izmisumā! :D

  AtbildētDzēst
 3. Klau, ja drīkst zināt- ar ko tu klāj šo pūderi? :) Tas baltais ir sponžs, kurš ir izmantojams? :)

  Un vēl, ja nav noslēpums, kāda ir pūdera cena? Un par Matte arī būs atsauksme? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ak, jā, protams. Ārpus mājām ar sponžu, kas tiešām tur ir izmantojams, mājās ar pūdera otu vai sponžu kā kuru reizi.

   Par cenu, es vairs neatminos, pirku pavasarī, varbūt kādi 42 eiro?

   Būs par matte atsauksme!

   Dzēst
 4. Mans izejamais pūderis ir Clarins Ever Matte ( tonis 01 transparent). Komplektā idiotisks sponžs, tā vietā lietoju tikai lielo otu tāpēc šo pūderi līdzi nekur neņemu.

  Somā dienas vajadzībām dzīvo IsaDora Anti-shine Mattifying Powder. Esmu ļoti apmierināta.

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 5. Ak!
  Man nav izejamā pūdera! :D
  Bet vajadzētu. :)

  AtbildētDzēst