piektdiena, 2014. gada 8. augusts

Brokastis ar Kiehl's.

Paldies foršajai Kiehl's komandai par gardām un visnotaļ informatīvām brokastīm.

Tām, kas jau ir pazīstamas ar zīmola produkciju un filozofiju teikšu vien to, ka āķis lūpā un rudenī gaidām jaunus daudzsološus produktus cīņai ar pirmām un ne tik pirmām novecošanās pazīmēm. Ļoti intriģējoši, gaidu, gaidu!

Tās, kas bīstās no skeleta Kiehl's kornerī u/v Stockmann - lieki, tas nekož, ienāciet, jo tur var veikt ādas ekspress testēšanu, saņemt izsmeļošu konsultāciju un arī to līdzekļu paraudziņus, kas būs piemēroti tieši Jūsu ādas vajadzībām. Nezināju par šo vērtīgo faktu. Kiehl's filozofija ir apmierināts klients, kas iegriezīsies veikalā atkal un atkal, tādēļ darbojas arī tukšo iepakojumu princips - atnes noteikto skaitu Kiehl's tukšīšu, dabū pretī kādu Kiehl's kosmētisko kārumiņu.

Vakar bija tik interesanta, iespaidiem bagāta, komiska (Sugar, joprojām sveiciens Tev :D), piesātināta diena, satikts daudz foršu vispār neredzētu un sen neredzētu cilvēku un draugu, ka es, atbraucot mājās, spēju ielīst ezerā "nomest" fizisko nogurumu un tad ļāvos Kiehl's rituāla priekiem. Šodien esmu dikti moža, darbi raiti iet uz priekšu, prieks, bet no paša agrā rīta laukā jau jūtama rudens dvesma!

13 comments:

 1. Izskatās ka bijis labs pasākums, žēl es par to nezināju.

  AtbildētDzēst
 2. Velvet, jā, es šodien pasākuma organizotoriem pastāstījo to atgadījumu :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es joprojām smejos. Vīram vakar izstāstīju, šis saka, ka, jā, es zināju, ka tu man blondīne, bet kur tu vēl tādu pašu atradi! :D

   Dzēst
 3. Vai taa testeeshana ir tikai kopa ar pirkumu vai arii pilniigi par briivu?

  AtbildētDzēst
 4. Kompānijas nosaukums ir Kiehl's ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ak, Kungs, tā nofeilot! Tu atvēri man acis, labojos! :)

   Dzēst
 5. Mr.Bones - is my love! Tāpat komandas attieksme ir vnk super! Es gaidu to acu kremu- gribu tiešām ticēt, ka 28 dienās uzlabošu savu vārnu kāju un visu citu smaidu krunku situāciju acu zonā- līdz šim ne neviens lietotais produkts nav mani pārliecinājis ar rezultātiem :)

  AtbildētDzēst