trešdiena, 2014. gada 2. jūlijs

Paskaties, kāds sunītis!

Šodien viena no tām brīnišķīgajām dienām, kad man izdevās garšļaukus nomesties uz ielas! Diena brīnišķīga tādēļ, ka pēdējo reizi sevi brīvā lidojumā pretī gravitācijai atceros skolā, tātad, savus padsmit gadus atpakaļ!

Biju šodien uzcirtusies - skaistā garā kleitā, H&M žakete, soma, kaklarota, kurpītes, nu viss kā nākas, pilns Pelnrušķītes komplekts. Soļoju savam princim pie sāniem un čīkstu, ka gribu ēst, bet neviens mani nebaro, ha ha! Te pēkšņi vīra domas no manas čīkstēšanas novērš suns, kas iet pāri ielai un ir apbrīnojami līdzīgs Fefītim. Vīrs sauc: "Skaties, kāds sunītis iet, vai viņš nav Fefiņam līdzīgs?" Es atbildu, ka jā, ir gan, bet te pēkšņi trotuārs beidzas un ar lielu pakāpienu sākusies ielas braucāmā daļa, to es piefiksēju jau tad, kad atrados ar acīm pāris centimetrus no zemes.

Smieklīgi un sāpīgi, un mantas pāris metru radiusā guļ, un pilsētas centrā, kā tāda govs, nu goda vārds! A vīrs tik saka: "Es skatos, smuks sunītis iet, tad paskatos uz tevi, tad atkal uz sunīti, tad atkal uz tevi, a tu jau pazudusi. Skatos, kur tu esi noziedējusi, a tu uz zemes!"

Potīte sāp, viņš pat pieteicās vakarā pamasēt, nez, es laikam atteikšos!:D

Fefiņš guļ mājās, palīdz šūt aizkarus, tā teikt! Neviens klēpī viņu neņem, jo jāšuj lieli auduma gabali, tad viņš nolēmis jaunajos aizkaros ieritināties - arī variants.
 

25 komentāri:

 1. Skaistulis suņuks, atradis estētiski pievilcīgu vietu, kur ieritināties :) :D

  AtbildētDzēst
 2. Es vienreiz pa ziemu ar biju uzcirtusies. Zābīši ar kārtīgu špiļku, ceriņkrāsas plikādas kažoks ar varenu polārlapsas apkakli (jau jūtu kā "zaļie" izdedzina manī caurumu :D ) Kā es novēlos uz pakaļas! Ar tādu blīkšķi! :D

  AtbildētDzēst
 3. kāpēc nav tukšās taras mēneša apskata? :)

  AtbildētDzēst
 4. Super jaukumiņš suņuks :) cerams,ka nekas nesāp un viss kārtībā pēc kritiena :)

  AtbildētDzēst
 5. Forši, es ka reiz pirms stundas nomaucos :)) Suns pavilka pakaļ pīlēm Arkādijas parkā un zāle bija slapja, jeee :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ha ha, bet tev paveicies, man klasesbiedrenei suns arī pavilka, tika viņa nākamajā dienā bija visa nobrāzta, arī seja un deguns! :D

   Dzēst
  2. es jau parasti esmu gatava un viņa man nav tik smaga, lai es nenoturētu, bet te tā zāle, es k.ka notizlojos :))

   Dzēst
 6. Hehe, man arī tieši pirms nedēļas sanāca nogāzties un vēl ar visu divriteni. Gribēju izpildīt apģērbšanās triku braucot. :D Labi, ka iela bija pilnīgi tukša un es novēlos zālē. Neko nesasitu un drēbes arī nenosmērēju, bet skats noteikti smieklīgs. :D

  AtbildētDzēst
 7. Vot kā suņuki novērš uzmanību! Ceru, ka ar popīti un tevi viss ir kārtībā ;)

  AtbildētDzēst
 8. Kādas š'jirnes suņuks viņš ir? Tād mīlīgs un mierīgs izskatās :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tas ir garspalvainais krievu tojterjers. Mierīgs un mīlīgs viņš ir tikai mājās, uz ielas - mazais bandīts! :D

   Dzēst
  2. man ir melns īsspalvanais bet līdzību nesaskatiju :D raksturā tieši tāds pats,un nedod Dievs kāds man tuvosies pārāk tuvu!

   Dzēst
  3. Ha, ha, ha - precīzi! :)
   Jā, viņš bērnībā dikti slimoja, atteica nierītes, bija problēmas ar aizkuņģi un kopš tā laiciņa diemžēl austiņas nestāv, bet nu galvenais, ka veselība ir nostiprinājusies!

   Dzēst