sestdiena, 2014. gada 5. jūlijs

Nedēļas kosmētiskie pirkumi

Vispirms par pašu svarīgāko: Meitenes, kas piedalījās manā garage sale. Lūdzu, painformējiet mani, vai visas ir saņēmušas piegādi ar Pasta Staciju!? Man pilnīgi noteikti trūkst dažu sms par piegādi, es uztraucos!  

Kosmētiskie pirkumi šoreiz priecē budžetu!

Nopirku L'oreal Fast Dry virskārtu nagiem, Catrice jau veca, prasās nomainīt.

Kamēr notika remonts, laikam nejauši būšu izmetusi veselas divas ForA pedikīra līdzekļa pudeles, tad bija jānopērk vietā.

Nākamais ir mans eksperiments: trīs dažādi acu zonas krēmi no superbudžeta Rival de Loop sērijas: artjaunojošais ar Q10, reģenerējošais un mitrinošais. Redzēsim - sastāvā it kā nekās TĀDS no kā var dabūt sirdstrieku nebija, cenas tādas simboliskas, a ja nu "uzšauj" un atrodas mīlulis!?

Clean&Clear Deep Cleansing Lotion Sensitive Skin - skatījos tonikus, šis varētu būt līdzīgs tam foršajam Mavalia, sastāvā salicīlskābe, kampara, eikalipts, piparmētra un benzoskābe, arī ceru uz izdošanos.

Beidzot vasara! Nez, rīt arī vēl būs!? Šodien nebraucu peldēt, ļauju ūdenim uzsilt, bet rīt es ceru! :)

2 komentāri:

  1. tie acu krēmi ir nu tā - nekādas vainas, bet arī nekā īpaša. mitrina, tūsku otrā rītā nerada, budžeta klasei pieņemami. varbūt arī kādu krunku ilgtermiņā padara seklāku, bet nu nezinu, lietoju tikai brīžiem, kad mans iemīļotais Phytomer krēms kaut kur ne pa rokai aizklīdis :) man tagad daļējā lietošanā ir tas Hydro, par acīm komentāru nav, toties lūpu ādu un kontūru vakaros mitrina perfekti :)

    AtbildētDzēst
  2. Man bija zilais acu krēms. Nu tāds, bija ok, bet izmetu ārā, jo termiņš un sāka nelāgi smaržot.

    AtbildētDzēst