trešdiena, 2014. gada 11. jūnijs

Turpinājums: Guam Cream Against Stretch Mark Breast-Body 10% Glycolic Acid

Fons tas pats un bilde gandrīz tāda pati, bet krēms cits - Guam pretstriju krēms ķermenim un krūtīm ar 10% glikolskābi.
Vispār es ļoti skeptiski raugos uz pretcelulīta, pretstriju u.tml. brīnumkrēmiem, bet tā kā šī krēma sastāvā ir 10% glikolskābe, bet es jau sen kāroju iegūt ķermeņa kopšanas produktu, kura sastāvā būtu skābes pietiekošā daudzumā, atceroties kādus brīnumus tās spēj paveikt ar sejas ādu, iegādājos šo ar lielāko prieku.

Krēma galvenais uzdevums ir, glikolskābei apvienojoties ar jūras aļģēm un vērtīgām eļļām, cīnīties ar jau esošām un topošām strijām, sintezēt kolagēnu, tādējādi atjaunojot audus un saistaudus, kā arī nolobīt atmirušo ādas virskārtu, padarot ādu gludu, pievilktu un simpatiskāku. Krēms ir piemērots pēc kosmētiskām procedūrām, plastiskām operācijām, tievējot, kā arī grūtniecības laikā. 

Lietošana: krēms ir jāiemasē striju skartajā zonā divas reizes dienā, labākam efektam procedūru būtu jāapvieno ar citu Guam līdzekļu lietošanu.

Teikšu tā, esmu atradusi to, ko es meklēju. Pirku vairāk profilakses nekā "ārstēšanas"  nolūkos, lietoju vienreiz dienā vai pat retāk un mēdzu klāt arī uz citām ķermeņa daļām, ne tikai tur, kur parasti var veidoties strijas. Āda ir gluda, maiga kā zīdaiņa dupsis gaisa peldē.

Šī būs lieliska alternatīva tām, kuram klasiskie skrubji (sāls vai cukura) šķiet pārāk agresīvi. Krēms ļoti maigi noloba visas atmirušās šūnas bet tās skrubēšanas procedūras, vienkārši dienas/nakts gaitā.  

Turklāt, tas lieliski iesūcas, nav nekādas pretīgas siltumnīcas sajūtas. Vienīgais, krēms ne īpaši labi ož - tā kā tajā ir gan vērtīgas jūras aļģes, gan skābes, tā smaciņa sanāk aptuveni uz nenotīrītas jūras smāķi, bet ne tik intensīvi, paciešami un ātri pazūd.

Un vēl, ja ir piedzīvots odu uzbrukums vai kāda akūta asfalta slimība ar pušumiem un nobrāzumiem, tad labāk nē, ļooooti kodīs!

Šis noteikti būs produkts, ko es iegādāšos atkārtoti. Kā iepriekšējo, šo arī pirku Dominā Guam veikalā par ~25 eiro par 150ml.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru