pirmdiena, 2014. gada 16. jūnijs

OPI: Alpine Snow

Te nu tā ir - pilnīgi balta laka. Pirmā manā mūžā, jo toreiz, sestajā klasē, šim nolūkam tīri labi derēja korektors ar otiņu. 
Kopš tā laika principā krēmveida, necaurspīdīgām baltām lakām arī neesmu nekad pievērsusi uzmanību, taču Chanel Eastern Light man kārojās iegādāties, bet izlasot atsauksmes, nu nez, nez... Gudrs bija tas cilvēks (paldies, Ellemmell), kas ieteica man iegādāties OPI Alpine Snow.

Tā ir vienkārši balta krēmveida laka. Bez šimmeriem, spīguļiem. Diezgan vienkārša lietošanā, divās kārtās ir pilnībā necaurspīdīgs pārklājums. Lieliski derēs kā pamatlaka kādam spilgtam puscaurspīdīgam tonim.

Protams, ja tāda nagu laka uz pirkstiem, tad visam jābūt ideāli - manikīram, lakojumam, ādas krāsai un temperatūrai, katra kļūdiņa liek acīm asiņot, bet man šķiet, ka sanāca tīri pieklājīgi.
Jā, un, manuprāt arī sezonai jābūt košai - ziema vai vasara. Starpsezonu pelēcīgums noteikti nogalinās šīs tīrās lakas ideju.
Protams, es labprāt dzirdēšu Jūsu atsauksmes par Chanel Eastern Light, bet laikam savu kāri uz balto laku esmu apmierinājusi!

12 comments:

 1. Ir glīti! :)
  Es šo laku pirku tieši kā pamatkārtu, lai virsū var lakot visu ko citu. Gribētu pamēģināt tos sāna pusmēnestiņus (kā Chanel promo bildēs), bet nu mans otrais vārds ir tizlums. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mīļo, tizlo Elīn, ja ir tādi mēnestiņi, kas iet naga formā, tad īzī ar YSL va jauno Dior laku, tur tieši tāda ota kā vajag, ja otrādāk ir pusmēnestiņi, tad es arī esmu tizla! :D

   Dzēst
 2. O, es arī gribu zemenes un baltus pirkstus! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ir pusizēsts spainis un pirksti balti vairs nav! :D

   Dzēst
 3. Man nekad nav bijusi baltā nagu laka uz nagiem :), bet šī izskatās ļoti pieklājīgi :), sagribējās arī sev tādu nopirkt :)))

  AtbildētDzēst
 4. Pat no korektora mīlētāju laikiem, man laikam uz nagiem balta nagu laka ir bijusi vienu reizi. Priekš mani tīņa gados, baltos nebija forša krāsa, tad valdīja melnais un viss tumšais :D pilnīgas šausmas, īsāk sakot!
  Bet vispār ļoti smuki izskatās. Vispār, es ta vien,ēr saku, bet man patīk uz citu nagiem laikam visis toņi, bet uz saviem, phēē :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Re, esmu senāka, mums modē bija šitie baltie,vaiii, visām klases skuķenēm ar vienu korektoru! :D

   Dzēst
 5. kādreiz biju skeptiski noskaņota pret baltiem nagiem, bet šosezon ļoti kārojas. tīri baltas vēl nav un izskatās, ka OPI būs īstā, bet ir 2 baltās ar 2 pilieniem spilgtākas, iznākumā - maigs maigs pastelis.
  skaisti! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tieši to es vēlos pamēģināt - uztaisīt kaut ko kā L'oreal Les Blancs.

   Dzēst
 6. Vienmēr patīk tas brīdis, ka uzlakoju baltus un gaidu kamēr nožūs, lai varētu kaut ko pa virsu taisīt. :)

  AtbildētDzēst