sestdiena, 2014. gada 21. jūnijs

Nedēļas jaunumi

Varat mani apsveikt ar remonta pirmā posma noslēgumu, otrais posms pēc atelpas, augustā (ceru un pat gaidu). Tā ir tik forša sajūta, kad pēc manas neilgas prombūtnes piezvana meistars un pasaka, ka darbi it pabeigti, atslēgas svinīgi nodotas vīram, un viss beidzot kā pie baltiem cilvēkiem! Mēbeles vēl nav atnākušas (galds gan ir atbraucis uz veikalu, rīt aizbraukšu pakaļ) toties ir kur slotai un lupatai izvērsties, Fēlikss nevar vēl iejusties, nabadziņam šķiet, ka esam kaut kur citur, staigā, ošņā, bīstas pats no savas ēnas. Nedēļas kosmētiskajos jaunumos arī ir kalns ar foršumiem.

Vēl gribu akcentēt uzmanību uz H&M atlaižu sezonu. Bildē drēbju jaunumu nav, bet patiesībā ir trīs līdz ūkai pilni maisi - tik foršas cenas, tik plaša izvēle, acis nezināja uz kuru pusi skatīties. Arī jauno kolekciju drēbītes bija skaistas.Patīk veikala atlaižu politika -50%  iepriekšējām kolekcijām un viss un punkts, nevis tam tā, šitam šitā ar pārlīmētām cenām, kas beigās izrādās tādas pašas vai druscītiņ zemākas kā iepriekšējas.

Ar kosmētiku šitā:

No tādām interesantām lietām - jaunās Artdeco lakas. Spilgtākā uz maniem nagiem jau trešo dienu - ideāli. Viena Catrice un arī pāris no Maybelline Bleached Neons (saulīte taču būs, ko?).

Saldai Garnier Ultra Doux Honey Treasures smaržai nespēs paiet garām neviena saldummīle, es tai skaitā, būs man smaržīgi mati. Vēl nopirku slavēto un tikpat pelto Siberika Oblepikha Organika galvas ādas skrubi. Izšrubīšu māju un šrubīšu galvas ādu, dāvanā nāca atsvaidzinošās mitrās salvetes - mašīnā nekad tādu nevar būt par daudz. 

Mati gari jo gari, tāpēc matu virtulis L izmērā. Tas laikam ir vienīgais L izmērs par kuru es tā no sidrs priecājos! :D

Dove brokastu labumi un visādi smaržīgie un smērējamie paraudziņi. Kaut kā es šodien priecājos vienkārši tāpat, ko arī Jums no sirds novēlu! :)
4 komentāri:

 1. Nebiju pamīnījusi H&M atlaides, tā ir ka galvu drēbju veikalos gandrīz nebāžu šobrīd :D Bet paldies - būs vērts aiziet :)
  Man interesē nedaudz vairāk par to galvas skrubi, jo liekas kaut kas biedējoši interesants :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Zanda, tik biedējošs, ka es vēl neesmu saņēmusies! :D

   Nē, ja taupi naudu kaut kam lielam, tad neej, tur viss ir tiiiik kārdinošs! :)

   Dzēst
 2. Būs jāiet uz H&M! Jāiečeko tas atlaides!
  Labi pirkumiņi kā vienmēr ;)

  AtbildētDzēst
 3. Man leilais virtulis stāv mājās, bet nemāku sataisīt sev to copi. :D

  AtbildētDzēst