svētdiena, 2014. gada 8. jūnijs

Kinetics Nail Colors: Pistachio Sorbert

Sveika, svētdiena! 
Nedēļas rezumē: mans remonts ieiet finiša taisnē, es laikam nekad mūžā neesmu bijusi tik priecīga par mājas kārtošanu kā tagad, pieslauku pēdējos putekļus pirms grīdu un iebūvējamo mēbeļu likšanas. Jātur īkšķi, lai viss iet pēc plāna! Tad paliks tikai durvju rokturi un lustras un pat vasara pāri paliks!
Toties ar šo visu kaut kur sapūtusi muguru un pārvietojos kā grūsns tarakāns, kaut kā veļos uz priekšu, besī, jo tieši nolēmu atsākt skriešanu, neko, rīt jāmeklē sakarīgs neirologs, kaut gan, nu ko viņš man varēs izdarīt, papūst virsū un pajust līdzi, bet vismaz pasūdzēšos.
Bet manikīram vienmēr ir jābūt!!! Ja iepriekšējā vasarā topa bija spilgtie neoni, tad tagad neoni mazliet pieklusinātā variantā, tādi kā mazgāti vai, kā Maybelline saka, bālinātie. Šoreiz man ir Kinetics Hello Ice Cream 2014.g. pavasara/vasaras kolekcijas kukainītis - Pistachio Sorbert. 
Vispār efekts ir matēts, bet man nez, nepatīk, tāpēc matēto nemaz nerādu! Ļoti skaisti ir ar spīdīgu virskārtu.

Pēc tehniskā raksturojuma laka ir tāda, kādu es to gaidīju. Bālinātie neoni vispār ir uzklāšanā sarežģītas lakas - svītrojas, izplūst u.tml. Šo, ja labi grib, var skaisti salikt pat vienā kārtā, taču klājot, jārīkojas zibenīgi, jo laka ātri žūst un tādēļ var sanākt nevienmērīgi. Turas arī OK, es lieku ar Orly Bonder - nekādu problēmu uz pāris dienām. 

Piepirku arī citu draudzeni no šīs sērijas Raspberry Cream, tā arī ir īsta vasaras konča! Pašlaik uz nagiem. Mana higiēniste atzīmēja, ka ļoti skaists pedikīrs, kur viņa tikai skatās, ne!? :)


Mazliet jautrībai. Gulbju pāris izvedis savas mazās atvasītes. Piestāju nobildēt, gulbju tēvs bija dikti neapmierināts, bet nu tādi mīlīši!

7 komentāri:

 1. Gulbji jau zina, kur tāda klusāka vietiņa pastaigām, haha! :D Ļoti patīk rozīgais tonis, iešu lūkot. :)

  AtbildētDzēst
 2. Nagu lakas ļoti foršas :) Un mazie gulbīši :) Es vienreiz dabūju no gulbja, kurš bija pamatīgi saniknojies, ka uzdrošinājos peldēties pa viņa dzīvokli :)

  AtbildētDzēst
 3. Toņi skaisti :) man jau šķiet, ka sajūtu līmenī šai vadarai arī vairāk piestāv pludinātie toņi :)
  Gulbji pastaigājas īstajā vietā :D es vēl nagulakas nepērku, jo tomēr vēl nēesmu atmetusi cerību labas nagu meistarītes atrasšanai. :))

  AtbildētDzēst
 4. Gulbēniem kārtīga ekskursija :)
  Toņi tiešām skaisti, bet laikam nekļūs par manu top-top aktualitāti, tā īsti nekad nav patikuši pasteļi :)

  AtbildētDzēst
 5. Toņi skaisti, bet ar uzklāšanas sarežģītības pakāpi mani pagaidām atbaidīja. Ho, ieskatījos un pamanīju, ka gulbīši tiek vesti pastaigāties pa "miera ostu"...

  Liene

  AtbildētDzēst
 6. Tas aveņu tonus gan jau fantastiski uz kāju nadziņiem izskatās! Man šādi pistāciju toņi liekas nedaudz sarežģiti. It kā jau smuki, bet līdz galam viņiem nav nedz glamūra, ne pieklusinātības, bet krāsa jau skaista, skatoties ar cīm :D

  AtbildētDzēst
 7. Garšīgas vasaras lakas. :)
  Es sevu kāri mēģinu apstādināt - gribu tikai L'Oreal baltos un Chanel Mirabellu. :)
  Brīnums, ka vēl rudeni neesmu izfantazējusi. :D

  AtbildētDzēst