otrdiena, 2014. gada 10. jūnijs

Guam Frangocrema Dren Effetto Freddo

Esmu pievērsusies Guam ķermeņa kosmētikai. Tas ir diezgan slavens un plaši pazīstams zīmols, kura uzdevums ir nopietni cīnīties ar ķermeņa un arī sejas ādas nepilnībām. Guam pretcelulīta krēmi un līdzekļi, manuprāt, ir vieni no pazīstamākiem pasaulē. Turklāt, tos izmanto gan profesionāļi salonos, gan mēs, amatieri, mājās, ir arī plašs līdzekļu klāsts krūšu ādai, cīņai ar strijām, sejas krunciņām.

Nolēmu, ka man nepieciešams krēms, kas noņemtu nelielu kāju pietūkumu. Pirkums tika izdarīts tieši tajā lielajā karstuma vilnī: +30 grādi un vairāku dienu kursi visas dienas garumā šaurā un nekondicionētā telpā saules pusē - es biju gatava tos kursu rīkotājus izsmērēt gar sienu (savu sašutumu paudu rakstiskā sūdzībā un, voilā, nākamais kursu posms notiek krietni plašākās telpās ar labu ventilāciju un koncidionēšanu). Visu dienu šādi nomokoties kājas tiešām īdēja pēc kaut kā atvēsinoša un es atcerējos par Guam. 
Te nu tas ir: Frangocrema Dren Effetto Freddo.


Guam piedāvā divas šī krēma variācijas: ar atvēsinošo efektu (mentolu) un bez tā. Es, protams, esmu izvēlējusies to ar atvēsinošo. Manuprāt, pašlaik veikalos ir desmitiem dažādu drenējošo un pietūkumu mazinošo krēmu, kas satur mentolu un pateicoties tam arī strādā, jo rada vēsuma sajūtu, taču šim līdzeklim mentols ir tikai patīkams bonuss. Krēma darbības pamatā ir augsta sāls koncentrācija (sastāvā otrā), kuras uzdevums, atrodoties uz ādas virspuses, "izvilkt" no kājām lieko šķidrumu, kā arī palīdzēt tikt galā ar kāju pietūkumu un atgūt viegluma sajūtu, mazināt pietūkuma radītās nepatīkamas izjūtas.
Sastāvs:

Lietošana ir vienkārša: bagātīgu krēma daudzumu iemasēt kājās visā to garumā ar augšupejošām kustībām. No rīta noskalot. Ražotājs brīdina, ka lielās sāls koncentrācijas dēļ uz kājām, kur krēms ir uzklāts, var veidoties balti izsālījumi, tā tas ir, bet tieši tādēļ krēmu neērti ir lietot dienas laikā.

Vakarā pēc dušas vai vēl labāk peldes uzklāju, ir forši patīkams vēsums, bet kad tas pāriet gan jau tur tiešām ar sāli kaut kas notiek un kājas ir foršākas un vieglākas, no rīta vairs nav tās noguruma sajūtas, kas šad tad mēdz palikt arī uz rītdienu. 

Noteikti, ka krēms nevarēs izdarīt nekādus brīnumus nopietnos gadījumos, tikt galā ar kāju stabiņiem vai bluķīšus padarīt par mazās stirnas cipatām, bet ir patīkams un kopumā savas funkcijas pilda ļoti labi, esmu apmierināta.

Iegādāties var Guam veikalos (es iegādājos Dominā), cenu neatceros, bet kaut kas 20-25 eiro amplitūdā.
 


6 komentāri:

 1. Stirnas cipatas :D :D
  Guam mani interesē jau sen, gribētos nākotnē noprovēt kaut ko pret celulītu, par spīti ka visiem šiem pretcelulīta smiņķiem neticu, bet ja nu? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, es pilnīgi godīgi neticu ne pretcelulīta krēmiem, ne pretstriju krēmiem, ja daba devusi, ko devusi neviens krēms to nespēs glābt, max. mazliet pievilkt ādu, padrenēt, bet tik tā. Līdz ar to, ja līdzekļi ļauj - kāpēc nē, visādi citādi - nē! :)

   Dzēst
 2. Man jau liekas, ka vienīgais, kas palīdz pret celulītu ir sportošana :)

  AtbildētDzēst
 3. Šitāds man tagad arī noderētu :)

  AtbildētDzēst
 4. Cipatucapatu :)
  Es nezināju, ka Guam šai problēmai vispār kaut kas ir. Man divas dienas šovasar bija sardeļkājas - pat botās knapi dabūju iekšā. Un es pat nezinu, ar ko tas saistīts, jo ne jau vienmēr lielā karstumā ta notiek, bet dažas dienas katru vasaru- jā.

  AtbildētDzēst