svētdiena, 2014. gada 11. maijs

Garnier Neo Intensive Antiperspirant Invisible Dry-Cream

Es ceru, ka nekļūdīšos, ja pateikšu, ka Garnier krēmveida antiperspiranti ir vienīgie šāda tipa līdzekļi drogēriju plauktos (es ar savu remontu šobrīd apmeklēju cita profila veikalus), tāpēc vēl jo interesantāk paskatīties kas tas ir un kā strādā, jo parasti ikdienā izvēlējos rullīšu dezodorantus -Nivea vēsa laika periodam un Vichy - vasarai, ir arī bijis kristāls, bet tas beidzis dzīvi pašnāvībā un cits iepakojums tā vietā plauktā atgriezies nav. Toties uz ilgu mūžu solās palikt jaunie Neo.
Piedāvājumā ir vairākas smaržas, taču, manuprāt, absolūti būtiski nav tas, kuru ķert no plaukta, jo visas ir patīkamas, vieglas un neizceļas ar intensīvu aromātu. Manā uztverē antiperspirantam nav jāsacenšas ar smaržām. Cilvēkiem, kuri vispār nepanes papildus smaržu, ir arī līdzeklis bez aromāta.

Interneta informācija saka, ka pie šī krēmveida antiperspiranta formulas zinātnieki strādājuši vairākus gadus, lai iegūtu tieši to, ko mēs šobrīd redzam plauktos. Solījuši viņi mums arī daudzas labas lietas, tai skaitā 48h iedarbību, padušu ādas uzlabošanu, patīkamo sausā krēma konsistenci un sausas paduses, nekādu dzelteno vai balto smērējumu uz drēbēm, kā arī maigu iedarbību.

Tad nu pēc kārtas:
 • 48h iedarbība - nezinu, ir iegājies smērēt dezodorantu katru rītu pēc dušas un punkts, turklāt ir paveicies būt ne īpaši smirdsvīdīgai.
 • Padušu ādas stāvokļa uzlabošana, guldākas paduses - ir lielāks komforts, bet noteikti tādēļ, ka krēma sastāvā ir silikons, visādi citādi par padušu skaistumu kaut kā īpaši nesatraucos - paduse kā paduse.
 • Jū, krēma konsistence un tā foršā sajūta tiešām ir unikāla, paduses ir sausas, nav ne miņas no tā nelielā lipīguma, ko parasti atstāj aiz sevis rullīši un kas mēdz kaitināt līdz baltkvēlei. Šajā ziņā Neo ir nepārspējams.
 • Baltie pleķi, svītras uz apģērba - man to nav. Sāku es lietot Neo vēl ziemā, atceros, bija man jauns melns džemperis, kuru ļoti negribējās sabojāt, jo parasti tos baltos pleķus un audumā pie padusēm ieēdušos dezodorantu nomazgāt teju nav iespējams. Viss ir kārtībā, džemperītis kā jauns, par šo esmu starā, turpinu cītīgi sekot līdzi visām maiciņām un kleitām ar šaurām piedurknēm - nekas nav sabojājies, kas tikai vairo manu prieku!
 • Iedarbība - man pietiek. Es īsti nemāku teikt kā būs, kad būs tā solītā anomāli karstā vasara, bet pašlaik ar visām manām ikdienas aktivitātēm ir gana.
 • Funkcionalitāte - te ražotājs, ceru, vēl piestrādās. Viss ir skaisti, ērti un burvīgi līdz tuvojaties iepakojuma beigām, tad gan nākas piepūlēties, lai dabūtu krēmu no tūbiņas un tad uz padusēm, pēc n-tās reizes atnāk vajadzīgais skills, bet tomēr.
 • Vēl esmu pamanījusi, ka šis līdzeklis patērējas ātrāk nekā rullīšu dezodoranti, bet tā kā tas man ir saglābis neskaitāmās drēbes un arī laiku (ziniet taču to sajūtu, kad uzvelkot melno bītleni uz tās ir manāmas baltās švīkas, bet laika pārģērbties vairs nav), šos abus pēdējos punktus es aizmirstu un piedodu!

Šobrīd lietoju jau otro iepakojumu un pirkšu atkal, tas man ir pavisam skaidrs!
 

8 komentāri:

 1. Es izmetu vēl puspilnu iepakojumu - dabūt ārā pēdējās piles ir neiespējami. Kaut kā negribu cīnīties ar dezodorantu. :D

  AtbildētDzēst
 2. Nē, nē, es pēc tam tīri labi piešāvos, gan jau, ka visu neizspiedu, bet 85% gan! :)

  AtbildētDzēst
 3. Man šis drēbes tomēr smērē, nevarēju sadraudzēties ar šo, un visticamāk nepirkšu vēlreiz...

  AtbildētDzēst
 4. Man tik ļoti patīk šo produktu tekstūra un patīkami viņu uzklāt, bet, diemžēl, uz manis viņi nedarbojas. Sākumā viss ok, bet dienas otrajā pusē ir nepatīkami.

  AtbildētDzēst
 5. Man ļoti patīk tekstūra un tā ērtā lietošana, tas ka viss momentā iesūcas , bet man gan atstāj baltus traipus uz melnām drēbēm, nezinu ar ko tas ir saistīts, ka vienam atstāj, citam nē, un man tomēr tās aizsardzības ir par maz, uz pus dienu ir ok, pēc jūtu, ka jāatjauno. :(

  AtbildētDzēst
 6. Jā,man šie arī patīk, bet pleķus uz tumšām drēbēm arī atstāj :)

  AtbildētDzēst
 7. Laikam jaaiegaadaajas man ar', atsauksmes tik peetruniigas! Neizmeegjinaasi, neuzzinaasi..
  Nu, jaacer, no veseliibas viedoklja, ka nekaa anomaala shovasar nebuus ;)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 8. redzeju ka vichy ari ir tads kremveida.. varbut esi meginajusi? atceros,ka kaut kad rakstiji par vichy dezishiem, bet neatceros kadiem

  AtbildētDzēst