svētdiena, 2014. gada 6. aprīlis

Pirmā iepazīšanās: Nuxe

Atceros, pirms gadiem desmit- divpadsmit Shape žurnālā lasīju, ka JLo mīļākais ķermeņa kopšanas produkts - Nuxe eļļa. Toreiz, vidusskolas beidzējai vai jau studentei - neaizsniedzams sapnis, taču zīmols ir tā "iesēdies" prātā, ka nevarēju nepamēģināt, īpaši, ja Escentual bija tik skaistas atlaides. Slaveno eļļu nenopirku, jo pašlaik aktīvā lietošanā ir veselas 3, bet kā man pietrūka - sejas mazgāšanas želeju un krēmu ādai ap acīm gan.
Nuxe Anti - Fatigue Moisturizing Eye Cream - mitrinošs fluīda konsistences acu krēms, kas atjauno ādas ap acīm enerģiju, mitrina, cīnās ar novecošanās pazīmēm, vides kaitīgo iedarbību, samazina pietūkumu un tumšos lokus. Krēms ir ieslēgts hermētiskā traukā - tā patēriņu var redzēt un izskatās, ka varēs arī līdz galam izlietot, neatstājot nevienu pilienu. Kā arī dozators iedod tik daudz krēma, cik nepieciešams.


Izdomāju, ka šis krēms būs ideāls dienas sabiedrotais un pamodinās manas acis no rītiem. Es neticu, ka krēms spēs un spēj tikt galā ar pietūkumu. Tam labākās zāles ir domāt līdzi, ko un kad ēd un dzert (pārbaudīts uz sevis), bet tumšie loki, paldies dabai, mani neuztrauc. Viss, ko es prasu no dienas krēma - mitrināšanu un saderību ar dekoratīvo kosmētiku, un šajā aspektā es to novērtēju uz stabilām astoņām ballēm. Ļoti labi, bet ideālajā rozā poniju pasaulē var būt vēl labāk,  turklāt slavenais the Emu Oil Well ir par pusotru balli vērtīgāks noteikti. 

Īpaši jāizceļ krēma dabīgais sastāvs un uzņēmuma politika: tās ir dabīgās sastāvdaļas, atteikšanās no naftas pārstrādes un dzīvnieku izcelsmes produktiem, cīņa par vides tīrību izmantojot otrreizēji pārstrādājamos iepakojumus un rūpīga produkta testēšana drošos apstākļos. 

Vienā teikumā rezumēšu, ka krēms patīk, ir ļoti vieglsviegls, sader ar dekoratīvo kosmētiku, labi mitrina un noteikti ir atkārtota pirkuma vērts.

Otrais draudziņš -  Nuxe Reve de Miel Face Cleaning and Make-up Removing Gel - tāta, dekoratīvas kosmētikas noņemšanas un sejas mazgāšanas želeja ar medu un saulespuķēm (tieši tā arī smaržo), paredzēta sausai un jutīgai ādai.

Patīkami, ka līdzeklis nesatur SLS, toties tajā ir daudz saulespuķu eļļas, kas rada iespaidu, ka šis ir mazgāšanas želejas un eļļas apvienojums. Negaidiet, ka pēc mazgāšanās ar to, seja gurkstēs, bet tīra un patīkama tā būs gan, dekoratīvā kosmētika būs nost (par acu kosmētiku nezinu, tai vienmēr izmantoju atsevišķu līdzekli) un nekādas velkošas sajūtas, ko parasti atstāj mazgāšanas želejas.

Vienā teikumā - šeit viss ir ideāli, likšu 10.

Kā redziet, iepazīšanās sanāca ļoti veiksmīga, noteikti būs arī citi produkti, kurus mēģināšu, vispirms jau to slaveno eļļu, un varbūt Jums ir kaut kas, ko ieteikt?

9 komentāri:

 1. Es arī gribu eļļu, bet vispirms jāizlieto krājumi. :)

  AtbildētDzēst
 2. Manā wishlistā ir Nuxe lūpu balzāms ķobītī, un arī sejas krēms no Reve de Miel sērijas :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, manā vēlmu sarakstā ir tieši šis pats bazlams ;) to tā slavē, ka gaidīšu ziemas īsto periodu, kad tas varētu būt ļoti nepieciešams un derīgs :)

   Dzēst
 3. Piekrītu par lūpu balzamu ķobītī un protams - tā eļļa!!! Dievinu smaržu!

  AtbildētDzēst
 4. Es iesaku lūpu balzāmu :) Bet sejas kopšana man nepatīk, ļoti smagas tekstūras, man ir daudz dažādu paraudziņu, pat no tiem neviens nav izlietots..

  AtbildētDzēst
 5. No Nuxe manām īpašumā ir tikai Reve de Miel lūpu balzams. Labs.

  AtbildētDzēst
 6. Šobrīd lietoju Nuxe antiperspirantu - patīk. Eļļu arī gribētu izmēģināt, manuprāt, šajās trakajās dienās viņām labas atlaides.

  AtbildētDzēst
 7. Eļļa viennozīmīgi, jau otrā pudele iet, skatos ka latvju tautai ''trakajās dienās'' viņai laba cena, ar mirguļiem vēl neesmu mēģinājusi, bet ticu , ka nekas elegantāks nav atrodams :) + tas ka universāla-sejai,matiem, ķermenim :)))

  AtbildētDzēst
 8. Izskatās, ka gribēšu Nuxe Reve de Miel Face Cleaning and Make-up Removing Gel :D

  AtbildētDzēst