ceturtdiena, 2014. gada 24. aprīlis

Maybelline the Colossal Go Extreme! skropstu tuša

Papildinājums Maybelline dzelteno apaļvēderu saimē - Colossal Go Extreme! skropstu tuša un man vēl plusā the Colossal Kajal automātiskais zīmulis.


Lielu, mega lielu birstīšu cienītāju atradums, kaut kā ir ļoti nepierasti un neparasti, ja tā ir acs lielumā. Protams, tur ir savi plusi, ja patīk lielas birstītes, bet ar manām mazajām acīm ir grūti - grūti netrāpīt acī (ok, tas ir laika un iemaņas jautājums, pēc trīs reizēm pāriet), bet vēl grūtāk ir nokrāsot skropstas pie pašām saknītēm, a manā gadījumā tas ir ļoti svarīgi apjoma nodrošināšani. 


Tāpec ražotāja solītas lielā apjoma efekts uz manām acīm izpaliek. Viss ir  un prieks par labi atdalītām skropstām (Elīnai bija savādāk). Formu tur tādu, kādu daba ir devusi.

Zīmulītis arī ir interesants frukts - ogļu melns un matēts. It kā kajāls, bet tā kā es uz ūdenslīnijas nekad neko nelietoju, tad taisīju "bultiņas" - tās var gan iztušēt, gan pagaidīt, kad zīmulis apžūs un atstāt asas un izteiksmīgas. Bildē man tās kombinētais variants.


Principā tuša ir interesanta un noteikti atradīs savu interesentu loku, bet man šoreiz nepieciešams vairāk drāmas. Savukārt zīmulis ir jauks eksemplārs un vēl tik feinā pavasarīgā iepakojumā.

Tušai Drogās pašlaik ir atlaide ~7 eiro, dzelteno vēderiņu mīļotājas var mēģināt! :)

5 komentāri:

 1. Zīmuli gan ļoti skaisti sanācis uzvilkt, man tik precīzi nesanāk. Man no šī duo labāk patīk tuša. :)

  AtbildētDzēst
 2. Laikam tomēr nemēģināšu, palikšu pie pārbaudītām vērtībām (Smokey eyes tuša) :)

  AtbildētDzēst
 3. Man no Maybelline tušām tikai One by One patīk, arī liela birste, bet man kaut kā netraucē, kaut arī acis ir mazas! )))))) Dzeltenās nez kāpēc man birst, kādas divas esmu mēģinājusi, ar ko arī pietika, neesmu jaunās versijas nemaz skatījusies.

  AtbildētDzēst
 4. Sveika, jautājums nav gluži par tēmu, bet es vēlējos Tev pajautāt varbūt Tu zini, kur var pasūtīt Bourjois Chocolate bronzeri? :) Ļoti vēlos viņu, bet nekad neesmu sūtījusi kosmētiku no interneta veikaliem, tāpēc tiešām nezinu, kur lai sūta. :(

  AtbildētDzēst