otrdiena, 2014. gada 15. aprīlis

Layla Caviar Effect Nail Art

Kaviāra efekta nagi vairs nu tiešām nav nekāds jaunums, bet mēģinu tikai tagad. Diezgan ilgu laiku es vispār nevarēju saprast, kurš prātulis kaut ko tādu spēja izdomāt, bet nu beigās man pat iepaticies. 
Melnie ikri - klasika. Layla komplekts sastāv no pudelītes ar pašām lodītēm un piltuves to ērtākai uzklāšanai, līdz ar to sakonmbinēju ar Orly melno nagu laku.
Tehnika ir ļoti vienkārša. Nolakot nagus atbilstošā tonī (melnā), tad es klāju gēlveida virskārtu no Catrice un, kamēr tā nav izžuvusi fiksi un ātri caur piltuvīti uzbēru Layla Caviar lodītes. Taču ir daži knifi un padomi:
1. Piltuvīte tik tiešām atvieglo uzklāšanu, bet tā ir platāka nekā paša līdzekļa kakliņš, līdz ar to sagatavojieties, pirkstiem jābūt veikliem!
2. Vislabāk to darīt virs kāda lēzena šķīvja, jo simtiem lodīšu tāpat nobirst garām un no šķīvja tos ir viegli savākt un iebērt atpakaļ pudelītē.
3. Jāņem bieza un lēnāk žūstoša virskārta, lai lodītes labāk saķeras.
4. Manuprāt, šis manikīrs ir pasākumu nevis ikdienas manikīrs. Taisiet to, jau kad būsiet saposušās, jo velkot zeķubikses puse no ikriņiem tāpat būs prom.
5. Necentieties īpaši rūpīgi noklāt naga sānu maliņas - nags izskatīsies pārāk plats un robusts.

Rezultāts sanāk visnotaļ interesants, žēl tikai, ka pārāk nenoturīgs:
Kā patīk? Vai ir mēģināts?

15 comments:

 1. Izskatās tik feini, bet domāju, ka nemēģināšu, es nespēju pierast pie tā 3D effekts. Es labāk pieturos pie klasiskā. :)

  AtbildētDzēst
 2. Vīrs no šķīvja nemēģināja apēst pērles, domājot, ka tie ir melnie ikri? :D

  AtbildētDzēst
 3. Gribētos jau izmēģināt, bet man uz šādiem eksperimentiem pat ne kreisās abas rokas. Vai ir iespējams uzklāt arī tā, ka uzber uz šķīvja un tad viegli piespiež nagu?
  Tiešām, vizuāli vidējais pirksts (hehe) nedaudz platāks kā pārējie izskatās.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O, šādi es pat nebiju iedomājusies bet domāju, ka noteikti, varbūt pat mazāka ķēpa!

   Jā, man arī no dabas fakucis tāds platāks nekā citi nagi, ar šo kaviāru tas ir īpaši redzams!

   Dzēst
  2. Es tieši ta ari dariju! Ta ir vienkaršak. Biju sataisijusi visus 10 pirkstus, vienkarši un atri. Hehe, tikai man visu laiku gribejas tos nagus aptaustit, lidz beigas palenam saku skrubinat nost tas lodites. :P Varbut nakamreiz japamegina tikai akcenta nags.

   Dzēst
  3. Jā, tā ir labāk, kad iemērc tajos kaviāros. Viņi ciešāk pieķeras, tāpat kā velveta manikīrs labāk pieķeras, ja iemērc pirkstu pūkās nevis ber virsū.

   Dzēst
 4. Izskatās glauni! Bet tas drīzāk tāds viena vakara variants, man jau tekstūras laka trešajā dienā sāka traucēt, jo ķēra klāt uz nagiem visu, kas nav piesiets! :D

  AtbildētDzēst
 5. Man ļoti patīk, tik tas tiešām ir dažu dienu variants... Ideāli izskatās man vismaz 24h :) reizēm uztaisu, bet salīdzinoši reti . :)

  AtbildētDzēst
 6. Ļoti skaisti! Mēģināts nav, vēlmes arī īsti nav. Bet ja tiešām būs kāds elegants pasākums, kāpēc gan ne? :)

  AtbildētDzēst
 7. Būs laikam beidzot jāsanemās. Jau kādu laiku skatos uz šiem kaviāriem, bet liekas, na nesanāks:) łoti skaisti:)

  AtbildētDzēst
 8. Cool! I like it...

  And visiting my blog,too
  http://beautyblog133.blogspot.ru

  AtbildētDzēst