svētdiena, 2014. gada 13. aprīlis

Glamglow Brightmud Eye Treatment

Otrais mēģinājums ar Glamglow, šoreiz tā ir acu maska. Ja atceraties, ar Supermud man nekā diži negāja, tādēļ es biju ļoti priecīga, kad ieraudzīju, ka Douglas ir iespējams nopirkt nevis uzreiz visu acu maskas iepakojumu, bet pa vienai, lai pamēģinātu un saprastu.  
Kontaktlēcu iepakojuma lieluma brīnums, kur katrs nodalījums ir paredzēts savai acij, bet tā pusgrama, kas atrodas vienā pusē pietiekot abām acīm, tā es arī darīju. Iekšā ir pēc saldās tējas un riekstiem smaržojošais kakucis ar kaut kādu augu gabaliņiem.
Ražotājs kā vienmēr skaļš savos solījumos, jo piedāvā 3 minūtēs risināt visas problēmas: pietūkums, zilie loki, noguris skatiens un acis, krunciņas, sausums - mitrinās, atdzīvinās, baros, novērsīs, turklāt jebkuram ādas tipam, jebkurā vecumā.Tas viss no ekskluzīvām dabas dotām sastāvdaļām.

Un šodien kā reiz bija rīts, kad masku mēģināt. Kārtīgs pietūcis "ruk-ruk" skatiens (man pietūkums veidojas uz augšējā plakstiņa) un tuksnesis uz apakšējā - ar manāmām krunciņām.

Masku var likt gan uz augšējā, gan uz apakšējā plakstiņa, ko es arī darīju. Uzreiz uzklājot tā ir jūtama dedzināšana, šķiet, ka noņemot, tur būs pāri palicis sarkans vēl vairāk pietūcis kara lauks, taču tā kā es daudzās atsauksmēs lasīju, ka no tā nav jābaudās (tās ir piparmētras sastāvā, kas tā uzvedas), tad es godīgi noturēju masku 3 minūtes un noslaucīju masku ar maigo kosmētisko salveti.

Kāds rezultāts? Pietūkums tiešām ir mazinājies un acis "atvērās", protams, ne jau tā, ka "ak, es, skaistā princese", bet to var manīt. Sajūta arī ir svaigāka, kas vairāk atgādina možo un patīkamo nevis "šorīt esmu vienkārši wtf" izskata rītu. Pirmajā brīdī šķiet, arī āda zem acīm ir kļuvusi vairāk mitrināta, maigāka, taču tiklīdz pēdējais noslaucītās maskas gariņš pazūd āda ir tikpat sausa un manas sausās krunciņas ir tikpat sausas kā iepriekš. Vēl kas, masku tomēr būtu labāk noslaucīt ar kādu maigu toniku, jo tie krikumiņi pielīp, paliek un diezgan spītīgi turas pie ādas.

Visu šo, ceru, var redzē pirms un pēc bildē (bildi var palielināt uzklikšķinot):

Ko es varu teikt? Tāda absolūta pietūkuma gadījumā kāds bija šōrīt, jā, strādā, bet es domāju, ka nostrādātu arī zaļās tējas maisiņi (vienīgais, varbūt ne trijās minūtēs), bet visādi citādi, kārtējais "Nothing Special". Es gan iegādāšos vēl pāris sašejas izmantošanai pēc pārlidojumiem, jo maksai ir tiešām pārdomāts iepakojums un lietošanas ziņā tā būs ērtāka par tiem maisiņiem, bet nu spiegt man īsti nav par ko.

Gan jau paspējāt arī pamēģināt, ko teiksiet?

12 comments:

 1. No ''ruk ruk'' un ''ak, es skaistā princese'' ir tikai viens solis, haha! :D Bet izskatās labi, pārlidojumos varētu būt laba lieta. :)

  AtbildētDzēst
 2. Pietūkums par laimi nav manu problēmu sarakstā, bet es piekrītu, ka tējas maisiņi labi palīdz atsvaidzināties :) Domāju, ka manai ādai visi šie GlamGlow būtu pārāk agresīvi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, vispār abi šie manis mēģinātie līdzekļi diezgan agresīvi uzvedas!

   Dzēst
 3. Nu pietūkums ir manāmi samazinājies, manuprāt, ļoti labs rezultāts. Pati gan par labāko līdzekli cīņai ar pietūkumu esmu atzinusi melnās tējas maisiņus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, pietūkums mazāks, bet tas ir arī viss, bet man solīja vairāk!

   Dzēst
 4. Man tieši tāds pats viedoklis-nu it kā,jā,bet tomēr ir lētākas alternatīvas.Tie paši tējas maisiņi strādā tieši tāpat,ja ne labāk!Kumelītes man palīdz ideāli,pat tad,kad dažreiz pa ilgu pie datora pasēžu pēc tam uzlieku pirms gulētiešanas un uzreiz tāda forša sajūta.

  Tagad neesmu uz ilgu laiku Rīgā,bet lasot tavu blogu saprotu,ka daudz atrodies stoķī. YSL
  Top Secrets All-In-One BB Cream Skintone Corrector nav manīts tur?Baigi acis uz to metu,it īpaši tagad,kad vasara tuvojas,bet tā kā neesmu galvas pilsētā,nevaru paskatīties.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es neatceros, bet šķiet, ka ir, šeit, rekur, skaistumlapas atsauksme http://www.skaistumlapa.lv/index.php/blog-2?view=entry&year=2013&month=10&day=06&id=429%3Ayves-saint-laurent-top-secret-all-in-one-bb-cream-skintone-perfector-spf-25-pa-atsauksme
   mēs iepērkamies turpat! :)

   Dzēst
 5. Dārgie brīnumlīdzekļi, ja vien tie nestrādā uz visiem 100%, mani ieinteresēt nespēj. Drastisku cīņu ar tumšajiem lokiem esmu izbeigusi un samierinājusies, palīgā aicinu tikai izgaismotāju.. A pret aizpampumu - cenšos neaizpamt. :D

  AtbildētDzēst