sestdiena, 2014. gada 5. aprīlis

Dior Serum de Rouge

Vēl neviens no Dior lūpu produktiem man nav licies vilties, arī šis jau sen visiem zināmais Serum de Rouge. Kaut arī nekāds jaunums, beidzot esmu pamēģinājusi, un kur gan es ātrāk biju, serums ir perfekts.
Izvēlējos diezgan spilgto toni #675 jeb Passionate Pink Crystal, kas iepakojumā ir spilgts arbūza tonis, kas atjaukts ar krējuma pilienu.
Šis ir produkts, kuru ražotājs piesaka nevis kā lūpukrāsu ar kopjošām īpašībām, bet īstenu lūpu jaunības un skaistuma eliksīru, kura bonusā nāk arī Jums vēlamais tonis. Solīts ir viss iespējamais, gan mitrināšana, gan barošana, gan sīko grumbiņu un rieviņu izlīdzināšana, gan arī lūpu apjoma palielināšanās, darbiskās rozā krāsas atjaunošana. Un ziniet ko? Jā, tā tiešām ir, tiesa, kaut kas no tā ir tikai vizuāls efekts, bet seruma kopjošās īpašības nav pārspīlētas.

Par visu pēc kārtas.
Tonis pielāgojas dabīgam lūpu tonim, piemēram, uz manis tas vairs nav arbūzs, bet spilgts koraļļu nude, ideāli saderīgs ar mani. 


Uzkrāsojot, serums it kā nenoēdās, bet, barojot lūpas, iesūcās un kaut kā īpaši tas notiek pie lūpu kontūras - varētu pat teikt, ka ir izplūdis, jo lūpu apjoms nudien kļūst lielāks, bet nē, es tiešām tieku pie lielākām, izteiksmīgākām lūpām (līdz kosmētikas noņemšanai). Arī tad, kad škiet, ka uz lūpām vairs nekas nav palicis šis efekts un arī diezgan spilgts tonis saglabājas. 

Sajūta ir tāda, ka it kā lūpas ir no kāda žurnāla vāka, jo es tiešām jūtu + apjomu, tās ir neticami maigas un skaistas, kopjošais efekts saglabājas pat vairākas dienas. 

 
Klājas, protams, arī brīnišķīgi, jāatceras tik viens - serumu nevar izvilkt no iepakojuma līdz galam un tad ievilkt atpakaļ kā ar parasto lūpukrāsu, šitais joks neies cauri!

Protams, ir viens neliels mūnuss, iepakojumā ir tikai 2 grami, kaut pats futrālis ir smagāks par smagu, riktīga lode! Žēl, ātri beigsies, bet ceru, ka serumi, līdz ar jauno hibrīdu parādīšanos, no sortimenta neizzudīs, jo šis man tiešām tagad ir must have!

Ir mēģināts? Kā patika? Kādi iespaidi?

P.S. Dior Addict Fluid Stick gaidītājām - jaunnedēļ  (nedēļas vidū) meklējiet u/v Stockmann, solīja, ka būs!13 comments:

 1. Skaisti bez gala, bet es turos! :) Man nevajag. :))))

  AtbildētDzēst
 2. Jaunnedēļ nedēļas vidu būs Trakās Dienas :D Ber izskatās ļoti labi. Man vajag! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. A, pareizi, bet man solīja nedēļas vidū, neko nezinu, man vajag to hibrīdu, punkC! :D

   Dzēst
 3. Pēdējās skaistuma dienās arī paņēmu, arī patīk tikpat ļoti.

  AtbildētDzēst
 4. Aprakstā šķiet lielisks.
  Un cik tas brīnums maksā?

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 5. Ir, ir lielisks.
  Pilnā cena ~37 eiro, Douglas bija atlaide ~26e.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Hee.... par 2 gramiem šāda pilnā cena, manuprāt, ir "vieglprātīga" ( cenšos atrast sinonīmu vārdam "traka" ) :)))))))
   Laikam tomēr nepirkšu. Bet vienalga skaists! ;)
   Jūlija.

   Dzēst