ceturtdiena, 2014. gada 17. aprīlis

Dior Addict Fluid Stick #373

Visgaidītākais Dior pavasara jaunums - lūpu produkts, hibrīds, kas apvieno intensīvos krāsu pigmentus, ilgnoturību, lūpu spīduma mirdzumu un vēl kopj lūpas. Hibrīds nesatur vaskus, bet ūdeni, lai būtu maksimāli gaisīgs, svaigs un komfortabls. Mans izvēlētais tonis ir #373 Rieuse jeb vienkārši korallis, kas atrodas manā komforta zonā - košs, bet ne kliedzošs.
Visgaidītākais jau vien iepakojuma dēļ. Kā Sniegbaltīte kristāla šķirstā tajā ir ieslēgta krāsa un pavisam jauns sirsniņveida aplikators, kas tiešām ļoti precīzi iezīmē kontūras.

Ar lūpu steiniem man vispār ir sarežģītas attiecības, pēc neveiksmes ar YSL Glossy Stain es cenšos no tiem izvairīties, tāpēc, jā, jauno skaistuli taisīju vaļā ar bažām, kurai tad gribas, lai Sniegbaltīte tā arī noguļ zārkā visu mūžu?

Pirmais mēģinājums uz rokas - šķiet kaut kas biezs, smags, neatgādina nekādu brīnišķo hibrīdu.
Taču uz lūpām viss ir citādi. Jā, uzklājot tas ir tik pat biezs, bet tad tas kaut kur pazūd un paliek tieši tas, ko ražotājs saka - lūpukrāsas spilgtums un noturība, lūpu spīduma spoguļmirdzums, ideāls pārklājums, noturība (neēdot, bet runājot) 5h, protams, pabālē, kaut kas pazūd, bet labi saskatāms pigments un spīdums ir! Arī lūpu kopšanas sajūta ir, es gan nezinu, kā tas būs ziemā, bet tagad, kad arī nav nemaz tik silts, lūpas pēc lietošanas izskatās ļoti labi.Es gan esmu atradusi mūnusu, nezinu kā ir citām lietotājām, atsauksmēs neatradu, bet hibrīds ir lipīgs, ļoti lipīgs, brīžiem ir sajūta, ka uz lūpām ir nevis šī plānā pigmentētā kārta, bet līme - izskatam absolūti pretēja sajūta. Pēc kādām pāris dienām es gan esmu pieradusi un tādu sašutumu man vairs tas neizraisa, bet tik un tā, tik un tā.

Koptēlā - vizuāli palielina lūpas, me like!
 
Īsāk sakot, Dior kārtējo reizi ir paspīdējis ar labu lūpu produktu, kuram ir vērts pievērst uzmanību.
Pagaidām redzēts tikai Stockmann (bet gan jau tūlīt būs arī citur), 37.60Eur.


10 comments:

 1. Tiešām, palielinošais efekts ir ļoti uzskatāms, bet lipīīgs... :)

  AtbildētDzēst
 2. Es jau par savu biju piemirsusi, rīt jādodas ciemos, būs jāuzzieķelē. Tu klāj uz "tīrām" lūpām? Es pirmo reizi mēģināju virs balzama, bet lipīgs nelikās.

  AtbildētDzēst
 3. ir, ir lipīgs :) Un jā, es kad testēju uz rokas visi likās tik spilgti, bet uz lūpām nav :) Tāpēc nenopirku nevienu nude, jo likās, kā tāds pārklājums priekš tiem toņiem būs nevietā, bet tagad sāku apdomāt, ka vajag :)

  AtbildētDzēst
 4. Vai, Tev piestāv korallīgais! Lipekļi man arī nepatīk, bet no šī neatteiktos. :)

  AtbildētDzēst
 5. Āmen! Šie ir mana jaunā mīlestība! Nezinu vai tāpēc, ka vēl tauriņi vēderā un rozā brilles, bet lipīgumu es nepamanīju. Un tā pirmā mitrā sajūta.. Gribu visus toņis.

  Karlīna

  AtbildētDzēst
 6. pamēģināju šo un ļoti vīlos, diemžēl... garša ļoti rūgta, jūt ka klāt alkohols un arī smarža nav laba. Patīk iepakojums un tekstūra, tāpēc man ļoti žēl, ka man nederēja šis brīnums.. :(

  AtbildētDzēst
 7. patiik pirmaas sajuutas kad lakoju luupas, izvelejos vistumshaako lillaa... patiik, bet tomeer mekleeshu taadas pashas kraasas matetu ilgnoturiigu ...nezinu pat kaapeec, laikam jo pirmaa tik smukaa sajuuta un izskats man norunaajas kkaa, runaajot apeedas....

  AtbildētDzēst