pirmdiena, 2014. gada 7. aprīlis

Avene Soothing Hydrating Serum

Vienu dienu paskatījos uz sevi spogulī, nu, tajā lielajā palielināmajā spogulī un, OMG, sausuma krunciņas vizuāli un pēc sajūtām. Tāpēc nekavējoties tika nolemts iegādāties mitrinošo serumu. Skatījos aptieku un līdzīgā līmeņa klāstā - Vichy man šķiet pārāk silikonīgs un biezs priekš manas kaprīzas ādas, Caudalie, goda vārds, noskopojos, bet Avene man šķita ideāls - mitrinoss un nomierinošs serums, īsts veldzējums kaprīzai ādai, turklāt cena bija šausmīgi pieņemama (ar Escentual atlaidi bija kaut kas uz 11-13 mārciņām), kā arī ar Avene neesmu nošāvusi garām vēl ne reizi!
Pirku bez atsauksmju pētīšanas, mani uzrunāja, ne tikai mitrināšanas aspekts, bet arī ādas nomierinošās īpašības un kārtējo reizi - vīlusies neesmu!

Serums atrodas matēta stikla burciņā (uzmanīgi ar augstiem plauktiem un flīzēm vannasistabā), aprīkots ar ērtu dozatoru un arī produkta patēriņš ir redzams. Pats par sevi tas ir ūdeņaina sorbeta konsistences fluīds, kas labi un patiesi strādā tikai tad, ja ir uzklāts zem krēma. Es lietoju uz nakti, tātad zem nakts krēma - tieši kā iesaka ražotājs, tas gan saka, ka lietot var gan no rīta, gan vakarā, bet no rīta man ir mazliet par daudz. Uzklāts atsevišķi tas neko labu par sevi nestāstīts - kaut kāda puslipīga ķite, kas īsti neko nedara, tātad - vēlreiz, tikai zem krēma!

Lielākais no kā es baidījos - poru nosporstošanās, nav noticis, bet tik un tā es esmu ļoti uzmanīga ar seruma klāšanu uz pieres un zoda, kur man ar porām ir reālas problēmas, jo tas tomēr satur silikonu no kura es baidos nevis vispārīgi un pēc noklusējuma, bet tieši dažādos serumos, man uzreiz piemetas kaut kāda stulba sajūta, ka tas aizdambē manu jau tā grubuļaino pieri.

Īpaši serumu novērtēs neproblemātiskās, bet sausas un dehidratētas ādas īpašnieces - smērēju savu vīru, viņš man lūdza katru vakaru procedūru atkārtot un rezultāti ir acīmredzami.

Vai es pirkšu šo produktu atkārtoti? Kaut tas ir labs un strādā, es diez vai atkārtošu pirkumu tieši priekš sevis, vīram -gan. Sev meklēšu kaut ko citu, staigāšu kā tā tēva meita: "Aizbrauc tur, nezinu kur, atved to, nezinu ko!"

Ir šis mēģināts? Kā ir?

10 comments:

 1. Ir mēģināts, izlietota jau puse, kaut kas līdz galam nepatīk, bet nevar saprast kas.. :) Briestu atsauksmei
  Ne pa tēmu, bet dzirdēju, ka esi pasūtījusi jauno Clarins pilināmo iedeguma līdzekli? Varbūt jau esi saņēmusi? Kāds ir?
  Skatos uz Escentual cenu, nu grēks neņemt,, bet mēneša limits jau iztērēts, ahh :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu vot jā, it kā labs, bet tā, lai uz otro tūri - nu nez! :)
   Pareizi dzirdēji, bet mēģinājusi vēl neesmu, biš te pārspīlēju ar augļskābēm - lobos tagad, negribu pēc žirafes izskatīties !:D
   Un par budžetu nesatraucies, escentualā rakstīts - out of stock! ;)

   Dzēst
  2. Out of stock jau neliedz veikt pasūtījumu, viņi vienkārši izsūta tad, kad prece atkal ir noliktavā.
   No kurienes tu sūtīji/pirki? :)

   Dzēst
  3. Nē, nu jā, bet baigie gaidīšanas svētki!
   Es klasiski - stoķī. :)

   Dzēst
 2. Piekrītu, ka jālieto tikai zem krēma, es klāju arī rītos, man patīk ļoti, lietoju jau 3 nedēļas un varu teikt, ka no sausuma nav ne miņas, sejas āda gluda un mitrināta. :)
  Starp citu, kad veicu pasūtījumu escentual, arī skatījos uz Cadalie SOS serumu, bet tomēr sažēloju naudu, un kaut kur izlasīju, ka šie Avene un Cadalie serumi ir ļoti līdzīgi! :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, es arī skatījos uz to SOS, bet čota tāaa žēl naudas palika! :)

   Dzēst
 3. Es uz šo serumu skatūjos, bet izlasīju līdzīgas atsauksmes un pārdomāju :) Paldies par atsauksmi :)

  AtbildētDzēst
 4. Cyclomethicone jau arī ir silikons...

  AtbildētDzēst