ceturtdiena, 2014. gada 27. marts

Un atkal ķēriens.

Biju tik laimīga, ka ātri un lēti tiku ārā no zobārsta krēsla, ka ieskrēju tuvējā Douglasā atslēgt prātu no zobārstniecības stresa. Atslēdzu!


Dior Rouge Serum lūpukrāsa ar izslavētām kopjošām īpašībām. Esmu daudz lasījusi, bet pirkums kaut kā izpalika, situācija ir izlabota.

Dior Addict lūpukrāsa, šī jau pārbaudīta vērtība, tikai šoreiz citā, spilgtā tonī.
Lancome nude toņa zīmulis, kuram manās domās bija jāsader ar pirms pāris dienām iegādāto L'Absolu Nu lūpukrāsu, mazliet nošāvu greizi, zīmulis košāks, bet gan jau pielietojums būs un ja nē, dosies uz citām mājām.

Pie kases pamanīju, ka var iegādāties GlamGlow BrightMud acu maskas individuālos iepakojumus, līdz ar to tīri pamēģināšanai atkrīt pilnā iepakojuma pirkšana. Cena par 1 devu ir 4,25Eur, bet saka, ka mierīgi pietiekot divām reizēm. Āmīši gan cītīgi uzrakstījuši no kura nodalījuma maska ir jāliek kreisai un no kura - labai acij, es laikam savādāk netiktu gudra! :D

Dabūju vēl Madaras paraudziņus un nopirku Dienvidāfrikas dzeltenās plūmes, lielāko daļu uz bildēšanu jau biju norijusi, nav nekāds lauku dārzs, bet garša viennozīmīgi ir!

Tā, lūk, atpakaļ pie darbiem! Veiksmīgu un saulainu dienu Jums! 


16 comments:

 1. Par Glamglow paraudziņiem, tos var Kristianā nopirkt? Neredzēju parasto masku (ne priekš acīm) paraudziņus, mazus arī vienai reizei? Redzēju ka tādi pastāv :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tie nav paraudziņi, tā acu maska ir sadalīta šādās individuālā lietojuma paciņās, tās arī tirgo pa vienai.
   Doulgas veikalā.

   Dzēst
  2. Es sapratu, ka tā ir acu maska, bet ir arī sašē veidā viņu populārās maskas. Es arī padomāju, ja ir acu maska vienai reizei, varbūt ir arī priekš sejas.
   Un es nemaz nezināju, ka Glamglow pārdodas arī Douglasā :)).

   Dzēst
  3. Nē, tādu individuālo sašē sejas maskām nebija un diezin vai, tikai kā paraudziņi - baigi jāmeklē. Ja būtu, es noteikti gribētu to otru masku, kuras man nav un vēl mitrinošo.

   Dzēst
  4. Es mitrinošo arī gribu, bet pie mums vēl neesmu tos redzējusi.

   Dzēst
  5. Gan jau līdz mums arī nonāks! :)

   Dzēst
 2. Labs par Glamglow, nu mazums, kādam divas kreisās acis! :D

  AtbildētDzēst
 3. Es arī šodien sevi palutināju ar šādiem tādiem štruntiem, Drogās nopirku Catrice Crushed Crystals nagu laku, lakošu uz kāju nadziņiem, vispār izskatās jau baigi wow. Un Catrice lūpu krāsa arī iekrita groziņā. Patīk man tā firma :)

  AtbildētDzēst
 4. Gribu redzēt Dior Addict lūpenes pilnu analīzi. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Addict ir foršas lūpenes, šī arī, es tieši šodien ceru sabildēt, ja neuznāks slinkums! :D

   Dzēst
 5. Tāda balta skaudība, es ar labprāt gribētu šitā tērēties un sevi iepriecināt. Man ir paraudziņi abām glam glow maskām bet acīm naff. Gribēšu dzirdēt kko vairāk par šo :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai, izskatās, ka Dior stends jau gatavojas jauniem Addictiem un lūpu hibrīdiem - baigās atlaides! :)

   Jā, to Glamblow acīm - es gaidīšu, kad būs izdevība lietot, jo pašlaik laikam nevajadzētu - āda ok, uzpampuma nav.

   Dzēst