piektdiena, 2014. gada 21. marts

Smaržu garderobes pavasara jaunumi: Dolce & Gabbana Dolce EDP

Šo skaisto flakonu jau noskatīju tad, kad parādījās pirmās ziņas par jauno Dolce & Gabbana aromātu Dolce. Masīva pudele, kuru rotā krāšņs ziloņkaula toņa zieds ar maigi rozā pumpuru, kas it kā saka, ka pavasaris ir tuvu, uzplauksti tam! Taču melnā krepa bante vieš ne tikai retro noskaņas, bet it kā saka, lai nepaļaujos uz zieda maigumu, tur būs savs asums.
Aromāta nosaukums atkārto ne tikai vienu no dizainera vārdiem, bet no itāļu valodas tiek tulkots kā "salds", "maigs", "patīkams". Tā arī ir, taču šo jaunumu nedrīkst un nevar saukt par kārtējo klasiski saldo konču Sicīlijas svelmainā gaisā. Nē! 

Es šo aromātu piedēvētu atturīgi-sievišķīgām biroju fejām pavasara pirmajos siltajos staros. Siltā bāze - muskuss un kašmirs, kā arī neroli zieds kompozīcijā dod šo viegli jaušamo saldumu un maigumu, taču to nomaina kā adatiņas asa un dzēlīga narcise un vēsā ūdens lilija, ko es uz jūtu ļoti izteiksmīgi. Ir arī amarillis un papaijas ziedi, kuru notis ir iegūtas ar kādu īpašu tehnoloģiju, taču es neesmu tik milzīgs eksperts, lai tās nošķirtu un sajustu.

Sievišķīgi bruņojušās ar šādu aromātu ofisa fejas nenovedīs nevienu līdz neizturamām galvassāpēm, bet atstās savas klātbūtnes vieglu un maigu jausmu.

P.S. Kārtējais produkts, ko vērts ir mēģināt tikai uz savas ādas un dienas gaitā izbaudīt kā aromats atveras tieši uz Jums, es par to priecājos tik ilgi un tik tīksmi, ka iegādājos veselus 75ml! Uz papīra blotera tiešām nemēģiniet, liksies pēc kārtējā ūdens.13 comments:

 1. Klausies, es lasītu Tavas epifānijas un dzejas krājumus par smaržām, tik smuki aprakstīts! Ja gadīšos tuvumā šīm, noteikti pasmaržošu. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hm, jāsāk piedomāt par grāmatas izdošanu, tas tagad moderni! :)

   Dzēst
 2. Klausies, es Tevi algošu, lai Tu apraksti manas jaunās smaržas. :D bet nē, Dolce mav noteikti man. :)

  AtbildētDzēst
 3. uz manis šīs smaržas atveras tiešām dzēlīgi :)

  AtbildētDzēst
 4. Mī un žē, pudele līdzīga kā Guess Girl sērijai, tikai nesmukāka :D bet jāpasmaržo..

  AtbildētDzēst
 5. Nē, nu aprakstīt Tu māki, cepums! :D
  Iešu ostīt.

  AtbildētDzēst
 6. ziedi, ziediņi, nav mans stāsts :) man ziedi der tikai ja tie ir stipri atšķaidīti ar k.ko ne no ziediem :))

  AtbildētDzēst
 7. Smuks iepakojums, bet diemžēl pati neesmu tās ostījusi. Pēc apraksta liekas, ka nebūs mans aromāts, tomēr došu iespēju un pasmaržošu ;)

  AtbildētDzēst
 8. Tev labi padodas aprakstīt aromātus :)

  AtbildētDzēst