sestdiena, 2014. gada 1. marts

Mēneša sākums - tukšās taras diena.

Nevis vienkārši mēneša sākums, bet pavasara sākums, kalendārās ziemas beigas. Manā piemājas pļavā jau ganījās atlidojošo gulbju kolonija - es pat no sākuma nesapratu, domāju, ka manas -2 un -3 acis rāda sniegu, ha ha ar visām brillēm.
Tad nu pie tukšās taras. Vai es slinka, vai mēnesis īss, šoreiz nekas daudz un pārsvarā tādi ilgdzīvotāji vai arī puspilnie iepakojumi.
1. Kenzo Amour ķermeņa nektārs ar tāda paša nosaukuma smaržu aromātu, viss jau būtu feini, bet sāka kaitināt ar savu lipīgumu, tā kā ar medu ieziedies, beigās neizturēju, izmetu, bet aromāts man patika. Smaržas tādas nepirktu, bet kādu dušas želeju gan labprāt!
2. Чистая Линия фитобальзам для тела ar aveņu un kazeņu sulu, paaugstina ādas elasticitāti un momentāli mitrina. Nu mitrina gan švaki, bet tā patīkams, neatstāj aiz sevis nekādu diskomforta sajūtu un ātri iesūcas, aromāts viegls, bet es cerēju sagaidīt kaut ko Fruttini stilā.
3. The Emu Oil Well Rosehip Emu Oil - sejas eļļļa/sviests, cerēju sagaidīt kaut ko tikpat spilgtu un labu kā tā paša ražotāja krēmu ādai ap acīm, bet nekā. Eļļas un tauku maisījums, izlietoju kaklam un dekoltē.
4. Kanebo Sensai Silky Purifying līdzeklis poru tīrīšanai - aita, neizmetu iepriekšējā mēnesī to pudeli, likās, ka tāda forša ar pipetīti noderēs, tad nu nobildēju nejauši. Kā jau teicu, ir ok, bet bez WOW.
5. BBFactory 80% pienskābe. Labākais manis atrastais lietošanas veids - piepilināt vannā un tad mērcēties. Aizgāja uz urrā!
6. Crystal dezodorants - neveiksmīgi nokrita, nolūza gabals no paša kristāla.Vai atkārtošu pirkumu? Domāju, ka jā, bet kaut kādā smidzināmā/smērējamā formā, tā dejošana ar kristāla mērkšanu zem ūdens...., aj, esmu slinka.
7. Lumene Heavy Eye Makeup Remover - lido miskastē ar lielu trieciena spēku. Pretīgākais līdzeklis visā manā saprātīgā mūžā. Ne tikai nenotīra ne vella, bet arī atstāj tādu netīru plēvītes kārtu, kur kosmētika ir izsmērējusies kopā ar to pa visu seju, ka šī brīnuma nomazgāšana prasa divas reizes lietot eļļas tīrīšanu, mazgāšanas putas un tad vēl kādu skābju pīlingu pa virsu. Brīnumaina preteklība!
8. Garnier Eye Makeup Remover - kā jau teicu atsauksmē,  kā acu kosmētikas noņēmējs tas ir pašvaks, bet labi strādā kā micelārais ūdens, tā arī izmantoju.
9. Etude House Lash Perm - atsaukme. Smuks, bet jau pienāca ārā mešanas vecums.
10. Witch līdzeklis pret pūtītēm - nāca ar Adorebox, tā arī nostāvēja plauktā nelietots. Lai atpūšas miskastē.
11. Dažas Stendera burbuļbumbas - tās ir manas mīļākās.

Šoreiz, redz, kā. No vienpadsmit pozīcijām tikai viena ir tā patiešām atkārtoti iegādājama - pienskābe. Gadās arī tā.

7 komentāri:

 1. Man arī visi kristāla dezodoranti beiguši dzīvi pašnāvībā, noveļoties no plaukta. Šis konkrētais man vēl ir, bet no lietošanas laikam apmērs sarucis, bet tieši gar sāniem un tad nu ļurkājas un kustas tajā plastmasā.

  AtbildētDzēst
 2. Pilnīgi radās interese par to Lumenes briesmoni :) Šādos gadījumos vienmēr domāju, vai produktus pirms ražošanas kāds vispār testē un izmēģina.

  AtbildētDzēst
 3. Man Garnier mazulītis ļoti patīk. :)

  AtbildētDzēst
 4. Tam kristāla dezodorantam ir arī kāds efekts?

  AtbildētDzēst
 5. Interesanta sagadīšanās, vakar kad bildēju izlietotos, skatos bildē un redzu produktu, kas it kā jau bija izlietots, bet atstāju trauciņa dēļ, un tad nu nācās fiksi pārbildēt :D
  Abas aitas ,mēs :D

  AtbildētDzēst
 6. Cik daudz pienskābi cvar pilināt vannā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es uz lielo vannu pilināju kādus 30 pilienus, domāju uz parasto pietiktu ar pusi - padsmit.

   Dzēst