otrdiena, 2014. gada 11. februāris

Maybelline Superstay Better Skin Foundation + Concealer

Maybelline jaunums - ilgnoturīgais tonālais krēms, kas solās uzlabot ādas stāvokli 3 nedēļu laikā un būt īpaši noturīgs, to pašu sola darīt arī jaunais konsīleris.
Sākšu ar toņiem: piedāvājumā ir astoņi toņi tonālam krēmam un divi konsīlerim. Pats gaišākais ir 5. tonis, porcelāns ar mazliet rozīgumu, bet jau tā manu rozā seju nepadara par ruksīti, tieši otrādi, tāds aristokrātisks bālums. Konsīleris man ir 2. tonī, kas šķiet pietiekoši tumšs, bet ļoti labi pielāgojas ādas tonim. Nāks saulaināks laiks, jaukšu gaišo toni ar tumšāko un arī konsīleri izmantošu biežāk, pašlaik par savai ādai ideālo uzskatu tieši pašu gaišāko!
Bildes salīdzinājumam:

Par sedzamību: salīdzinot ar pēdējā laikā izmantotiem tonāliem šī krēma sedzamība ir laba, es pat teiktu vidēji augsta un ar to var panākt nevainojamu kanvu tālākam meikapam - lai seja neizskatītos pārāk bāla un nedzīva es noteikti piešauju mazliet vaigu sārtuma.Tieši šīs labās sedzamības dēļ ir jāuzmanās, lai nepārspīlētu ar lietošanu, krēma vajag tiešām mazlietiņ. 

Ādas tips: man pašlaik ir kombinēta āda, bet sausas nav - uzvedas labi, bet nebūs piemērots ādai ap acīm, kur sakrāsies krunciņās un sausinās ādu, pareizi, tam ir domāts konsīleris. It kā krēms ir paredzēts normālai ādai, bet spriežot pēc savām izjūtām un tā, ka ražotājs sola cīņu ar paplašinātām porām, tas derēs arī kombinētai varbūt pat taukainai ādai.

Problēmu risināšana 3 nedēļu laikā:
Sejas blāvums - ejiet pastaigāties pa mežu, elpojiet svaigu gaisu un neaizmirstiet par pīlingu, sejas blāvums tad nedraud! Mega aktīvi suņi ir lielisks risinājums, neļauj sēdēt un blāvot! :)
Paplašinātas poras - nav, nevaru spriest.
Pigmentācijas plankumi - jau sen atrisināju ar lāzeri, bet tas, ka krēmam ir SPF 20 un tas nepadara krēmu par taukainu (bieži vien ir grūti atrast krēmu ar SPF, kas nebūtu ļoooti taukains, īpaši mass makret segmentā) mani priecē.

Kopumā krēms ir stabili labs, manā gadījumā tas der vairāk vakara iznācienam, jo dienā esmu pieradusi pie krietni mazāk sedzošiem, bet toties vakara gaismā sejiņa ir kā bumbulītis!

Konsīleris: tam ir pavisam cita konsistence, kaut arī tas ir iepakots tūbiņā ar "pipsīti", škiet tam ir uzputota tekstūra, tas ir labi sedzošs, bet arī pietiekoši mitrinošs un lietošanā ir īsts "mi-mi-mi foršulis". Ļoti labi der kā ādai zem acīm tā arī nepilnību maskēšanai uz sejas bez papildus smaguma un sausauma.

Visbeidzot koptēlā, kā es teicu, porcelāna seja, mazliet vaigu sārtuma, spilgtāka lūpu krāsa un izcila tuša:
Vai jaunumi jau ir pamēģināti? Un kā?
Cenas: tonālais krēms ~12eur, konsīleris ~8.50eur.

7 komentāri:

 1. Mī un žē, ku smuks Tu! :)

  Man konsīleris ļoti iepatikās, ja būtu par toni gaišāks, būtu stāvā sajūsmā.

  AtbildētDzēst
 2. Neesmu mēģinājusi, bet izklausās, ka produkti ļoti labi. Domāju, ka varētu iegādāties konsīleri, jo esošie taisās uz beigšanos :)

  AtbildētDzēst
 3. Man ir atsūtīts paraudziņš, bet diezgan tumšā tonī, tā ka stāv nemēģināts.

  AtbildētDzēst
 4. Interesanti, ka uz manas ādas tonis 005 izkatījās izteikti balts, Tev - tumšāka un nav tāda efekta :D

  AtbildētDzēst
 5. Izmēģināju, patika. Atsūtīja tumšu paraudziņu "sand" tonī, nu domāju - parēkšu, jo esmu diezgan bāla. Taču minimālā daudzumā iekštelpās bija tikai kripatiņu pa tumšu. Uz sejas smuki izskatās, varbūt ņemšu tomēr.

  AtbildētDzēst
 6. Man konsīlers vairāk patika par tonālo. Izmantoju to visai sejai un sedz lieliski! Tonālais man vairāk likās tāds parasts, kā jau visi :)

  Jū, sejiņa Tev dikti smuka!

  AtbildētDzēst
 7. Izklausās labi, gaišākais tonis man varētu pat derēt.

  Ļoti skaists koptēls. :)

  AtbildētDzēst