piektdiena, 2014. gada 14. februāris

Chanel Notes de Printemps: Levres Scintillantes Glossimer tonī Sonate (#178).

Pavasara kosmētiskie jaunumi priecē acis un sirdi jau februāra vidū, un šoreiz no burvīgās Chanel Notes de Prinmtemps pavasara kolekcijas es izvēlējos pūderi, lūpukrāsu un lūpu spīdumu, ko arī atrādīšu pirmo. Jā, jā, zinu par Glamglow, beet, tas ir SOS, līdzeklis saņurcītai sejai, pagaidām nav ko glābt (arī prieciņš)!
Bildē jāatrod paslēpušos mazdraudziņu:

Sonāte, kas sonāte - sarkans korallis ar pavisam mazliet pienaina baltuma, bez šimmera - zemeņu želeja putukrējumu.


Tieši pateicoties šai interesantai tekstūrai un neparastam tonim - spilgta krāsa, kas ir pieklusināta ar balto, lūpuspīdums lieliski atsvaidzina seju, "izvelk ārā" zilās acis un iedegumu, kura man patiešām tagad nav, kā arī lieliski der lūpām jebkādā stāvoklī, manas atkal nav uzdevumu augstumos:


Pēc tehniskiem parametriem: šis Glossimers neatšķiras no citiem saviem brāļiem - kā priekš manis, tad mazliet lipīgs, bet labi noturīgs, ar nelielām kopjošām īpašībām, neplūst aiz kontūras.


Šis lūpu spīdums rada brīnišķīgi atpūtušās sievietes tēlu, ārkārtīgi veiksmīgs tonis, uzskatu to par must-have, spriediet pašas, turklāt tas nav itin nemaz spilgts, domāju, ka ar nelielu pavasara iedegumu tas izskatīsies vēl skaistāk!


Kā jau Valentīndienā - mīlestība no pirmā acu skatiena.
Ak, un savas kūciņas jau paspēju apēst pirms atslodzes dienas sākuma, lai svinētājām arī izdodas jauki svētki!

4 komentāri: