svētdiena, 2014. gada 19. janvāris

Layla Thermo Effect

Tikai nesen uzzināju, ka arī pie mums ir iespējams nopirkt Layla nagu kosmētiku. Mani uzrunāja dažādas efektlakas, sākšu ar termolaku.
Laka, kas maina krāsu atkarībā no roku siltuma un arī ārējās temperatūras. Siltā temperatūrā tā ir gaišāka, aukstā - tumšāka, mans izvēlētais tonis Nr.1 maina nokrāsu no gaiši tirkīzzila līdz piesātinātam.

Uz pudelītes ir rakstīts, ka nagu laka ir paredzēta māksīgiem nagiem (nezinu, varbūt krāsu pārejas efekts ir izteiksmīgāks), bet uz saviem nagiem (uz bāzes) tā klājas lieliski, žūst ātri un noņemot nagus neiekrāso. 

Spēlīte ir ļoti interesanta un dzīvē izskatās šādi. Sēžot siltās mājās, kad rokas ir siltumā, tad uz nagiem veidojas viegls gradients ar tumšākiem nagu galiņiem un gaišāku naga pamatni. Izejot ārā šajā šausmīgajā aukstumā, nagu laka diezgan ātri atdziest, kļūstot pakāpeniski tumšāka.


Domāju, ka vasarā ir jābūt pretējam efektam - gaišiem galiņiem un tumšai pamatnei kā tas ir reklāmas bildē, bet to noteikti redzēsim vēlāk.

Es domāju, ka ļoti interesanta rotaļlieta, vai ne? Ko teiksiet? Gribētu pamēģināt?

Iegādāties var www.amarina.lv par 5.76Eur - laipna apkalpošana un ātra piegāde, vai arī meklēt veikalos un salonos.


20 comments:

 1. Gribu, gribu, gribu! Tik skaisti izskatās!

  AtbildētDzēst
 2. Forša nagu laka :) Šāda efekta dēļ ir vērts arī vairākus toņus sapirkt :) Vienīgais gribētos, lai efekts ir vēl acīmredzamāks gradients :D

  Man drošivien katras rokas nagi būtu savā krāsā, jo roka, kas ir uz peles vienmēr ir daudz, daudz aukstāka par otru :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es domāju, ka siltākā laikāir jābūt krāsākām atšķiribām jo ir brīdis, kad tiešām tā ir krasa, bet tā kā ārā tik vēsi (es bildēju ārā), tad es to pat nepaspēju ar kameru piefiksēt.

   Dzēst
 3. Atbildes
  1. Nē, nu jā,Tev jau ideja fix par trīs lorika lakām ! :D

   Dzēst
 4. Biju dzirdējusi par šādām lakām. Lielisks izgudrojums.:)

  AtbildētDzēst
 5. amarina.lv nagu laku piedāvājums ir vienkārši burvīgs! Tik daudz, tik dažādi toņi un daudzas tiešām dara to, kas solīts. Skaists tonis!

  AtbildētDzēst
 6. Efekts jau riktīgi feins, bet laikam es šādu toni neizvēlētos. Tas man liekas tāds pārāk auksts un nekāds, bet uz Taviem nagiem, kā jau allaž - burvīgi! ;)

  AtbildētDzēst
 7. Siltā laikā nevajadzētu būt otrādi. Viss būs tirkīzzilā krāsā. Jo siltā laikā, mums rokas arī siltas. Šīm lakām, manuprāt, efekts vislielākais ir tieši ziemā, kad ir krasas temperatūras maiņas. Un arī uz gariem nagiem tās neapšaubāmi izskatās daudz interesantāk, jo brīvo naga galiņu nesilda mūsu pašu asinsvadi un tas ierāsojas citādāks.
  Patīk man šitādi nieciņi. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mani mulsina, ka modelei otrādāk - galiņi gaiši, pamats tumšs. Jebkurā gadījumā, dzīvosim un redzēsim.

   Dzēst
 8. meh no. Esmu pilnīgi imūna pret visiem šiem efektiem. Pēdējās nedēļās lakas tikai caurspīdīgas. Varbūt ar pavasari man atgriezīsies laku mīlestība

  AtbildētDzēst
 9. Man reizēm manikīre liek gelish ar tādu efektu ( sarkans-tumši sarkans-violets). Savu reizi paniekojos, bet nekas īpašs, kura dēļ kaifotu.
  Pati nepirktu, īpaši vēl zilu toni ( zilie, zaļie utt. nav mani).

  Jūlija.

  AtbildētDzēst