trešdiena, 2014. gada 15. janvāris

Illamasqua Intense LIpgloss in Femme.

Ilgdzīvotājs lūpu produktu atvilktnē - Illamasqua lūpu spīdums tonī femme. Spilgts un traks koraļļu rozā, mazliet pat elektrisks un noteikti žilbinošs.
Pašlaik tieši šo un tieši tādā iepakojumā (ar snīpīti) nopirkt neizdosies, bet Intense Lipgloss citos toņos un, šķiet arī mazliet savādākā iepakojumā ir pieejami Illamasqua mājaslapā par 14.50 mārciņām.

Intense Lipgloss ir biezs, lipīgs un pilnībā pārklāj lūpu dabīgo pigmentu. Pēc kāda laika tas gan vairāk iesūcas lūpu āda un klūst blāvāks, bet sākumā tas patiešām ir košs. Taču man nepatīk lipīguma sajūta un bēdīgs ir arī fakts, ka tas "staigā" pa lūpām un citur var atrasties biezākā, bet citur plānākā kārtā. 

Mīlu to toņa dēļ, bet konsistence dzen mani izmisumā, jāatrod kāds krāsu analogs no cita ražotāja.
Pašlaik esmu bāla un tas uz manis ir vairāk oranžs, bet, kad mazliet iesauļojos, parādās īsts korallis.

Pilnīgi nezinu, ko ar to darīt, ienīst un izmest vai ienīst un neizmest?

10 comments:

 1. tonis koptēlā izskatās lieliski, manuprāt :)

  AtbildētDzēst
 2. Tonis glīts un vasarīgs, bet man arī ļoti nepatīk lipīgi spīdumi :)

  AtbildētDzēst
 3. tev, spriežot pēc acu un matu krāsas, vairāk ir vēsais tips. pēc vizāžistu viedokļa vēsajam tipam piestāv rozā, vēsie toņi, nevis korālis. bet šis arī izskatās labi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, vēsais, bet tā klasiskā krāsu mācība ir tāpat kā ar temperamenta tipiem - reti kad gadās viens konkrēts un izteikts tips. Es, piemēram, par sevi jau zinu, ka tonālo man vajag pretēji visām teorijām jo siltāku, jo labāk, savādāk ļoti pasvītro dabīgo ādas rozganzilo toni utt., tā arī ar visu pārējo.

   Dzēst
 4. Interesanti- man no illamasqua ir kādi 5 spīdumi- un par lipīgumu sūdzēties nevaru... vienīgais kurš neklājas kā gribas ( pleķaini) ir zaļais :D bet tas arī viss. Šis tonis arī man ir un nekādu problēmu vispār. Laikam tas arī no katra lūpām atkarīgs ;) Man jau šķiet, ka tā kā ēst neprasa- tad PATURĒT :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tas laikam būs individuāli.
   Ha ha, ēst tiešām neprasa, tad paturēt! :D

   Dzēst