sestdiena, 2014. gada 11. janvāris

2013. gada kopsavilkums.

Visi taisa 2013. gada topu ar labākiem produktiem dažādās kategorijās, bet mēs ar Fēliksu, Elīnas skubināti, vienkārši izlikām visu, ar ko pabeidzām 2013. gadu un iesoļojām nākamā.
Es cītīgi liku, Fēliks cītīgi lēkāja pa saliktām mantām, apdraudot konstrukcijas drošību un fotogēniskumu.
Piedalās tikai dekoratīvā kosmētika, un jā, es jau pamanīju, ka šis un tas tomēr ir piemirsts, nu nekas:A patiesībā, nekas daudz arī nav, kaut arī tās ir pilnas trīs atvilktnes.

Elī, spešel for jū, mai dārling:Cik kosmētikas ir nepieciešamas vienai sejai, ko? :D

18 comments:

 1. Fēliksam piestāv sarkanais! :D Eh, skaisti tie šaneļi. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Fēliksam viss piestāv, īpaši gaļa un suņu konfektes! :D

   Dzēst
 2. Fēlikss malacis, palīdz visu sakārtot :)))
  Es taisīju topu, bet nu arī man arī kaut kas bija piemirsts :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, lielais malacis! :)
   Tā parasti ir, ka kaut ko piemirst.

   Dzēst
 3. Kā Tev ar tonālajiem krēmiem veicas? Viņiem taču parasti no atvēršanas viens gads un pat ikdienā lietojot nevar paspēt tik daudz iztērēt? Met laukā vai pēc termiņa iztecēšanas vēl lieto?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, gada laikā visu nav iespējams izlietot, es metu arā ja ir apnicis vai ja mainījis īpašības, kas tad arī norādītu, ka krēms ir vecs. Tā kā es neurķējos bungžīņu iekšpusē ar pirkstu, tad tur arī īsti nekam nevajadzētu vairoties, lai tie būtu tik drīz ārā metami, es domāju, ka labi glabājot 2 gadi mierīgi.

   Dzēst
 4. Šaneļi efektīvi :) Laba fona bilde ;) viņiem tev par šādu reklāmju jāmaksā- bet tajos divos CC burtiņos kkāds baigais šarms tomēr ir ;)
  Kosmētikas gana- mana gan vienā bildē ielīstu tik tad ja no balkona fotogrāfētu :D Labi tas joks, bet ja godīgi pat nespēju iedomāties kā izkatītos mana izklātā kosmētika ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es tā sapratu, ka te tikai favorīti. Mans gada kopsavilkums ir tāds, ka es sāku pagurt no pārāk lielā mantības daudzuma, un, lai gan es neblogoju, neba nu man mazāk viņas :D
   Tā nu es esmu sev pagaidām uzlikusi tādu banu, ka jaunu lietu var iegādāties tikai tad, kad kaut kas aiziet uz miseni. Protams, tūlīt jaunās Catrices kolekcijas nāks un tā, tā ka jāpasteidzas :D

   Dzēst
  2. Ā, nē, pārlasīju, te tiešām viss :D Žēl, ka man šbrīd mazs ekrāns un bildi neko lielāku nerāda, lai kārtīgi izpētītu.

   Dzēst
  3. Ice, manuprāt, tur nevajag diži iedziļināties, man šķiet, ka šāds izklājums ir labs, lai saprastu, kur es esmu, jo, redz, man tiešām likās ka man ir jābūt krietni lielākam kalnam.

   Dzēst
 5. Interesanti, bet man vienmēr bija licies, ka ir jābūt vairāk tev, Velvet :D

  Tīri ziņkārībai, jāuztaisa man arī tāda bilde, kur viss ir izklājumā. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pirmkārt, jā, es arī agrāk domāju, ka man jābūt vairāk, bet tā kā es tomēr daudz dodu prom draudzenēm un radiniecēm, tad kā Kaščejs sēžu uz paša dārgākā! :))

   Dzēst
 6. Es tāpēc šobrīd atturos no kosmētikas pirkšanas :D Bet jau šo to noskatīju no pavasara kolekcijām :D

  AtbildētDzēst
 7. ko domā par artdeco makeup bāzi?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par jautājumu.
   Man patīk, tā nav tāda klasiskā silikona bāze, man ir atsauksme, šeit: http://velvetmimosa.blogspot.com/2013/07/artdeco-skin-perfecting-make-up-base.html

   Dzēst
 8. Dievinu chanel iepakojumus :))) skaisti! :)

  AtbildētDzēst