trešdiena, 2013. gada 4. decembris

Thrilling Me Softly.

Es ceru, ka jau esat savos veikalos manījušas jauno Catrice limitēto kolekciju Thrilling Me Softly, man ir acu ēnu trio tonī Soft Thrill, lūpu laka jev Wet Shine Stain Long Lasting Lip Lacquer tonī Fatal, ir vēl arī acu uzlīmes, par kuru izmantošanu es noteikti domāšu svētku reizē, bet nagu laku Suspect jau atrādīju šeit.
Tēlam papildus izmantoju abu toņu Givenchy tonālos krēmus, kuri joprojām ir manā topā, bet atsauksmei nevaru saņemties, krēmveida vaigu sārtums no Catrice Match Point kolekcijas, un Gosh Amazing Length'n Bild tuša, neslikta tuša, starp citu. 
Sākšu ar ēnām:
Tie ir trīs dažādu tekstūru toņi, kas lieliski papildina viens otru.
Pirmais tonis ir taupe tonis ar mazu mājienu uz violeto nokrāsu, satīna finišs. Iepakojumā ir ļoti cieti sapresēts, tādēļ nākas mazliet nopūlēties, pigmentu arī atdod sliktāk nekā parasti. Šoreiz izmantoju to pa visu plakstiņu.
Vidējais tonis, ir tumšpelēks asfalta ar violetīgu un taupe šimmeri, tāds spīdīgs atlass sanāk, pateicoties citas krāsas šimmerim izskatās piesātināts un bagātīgs. Izmantoju kā kontūrlīniju.
Pēdējais tonis ir gaiši pelēkais frosts, izmantoju mazliet acu kaktiņos, bet tā, domāju, var klāt pa virsu jau uzkrāsotam plakstiņam, ja ir nepieciešams vairāk spīduma. 

Ar bāzi un bez:


Uz acīm:Kopumā ir izdevusies palete, kuru var izmantot gan ikdienas gan svētku grimam.

Vissarežģītāk man gāja ar lūpu laku, pēc totālās izgāšanās un neveiksmes ar YSL Glossy Stain, atsauksmi var palasīt un pašausmināties, es sapratu, ka lūpu lakas vienkārši nav domātas manām lūpām un tur vairs nav ko.
Taču es tāda drosmīga, mēģināju. Jāsaka, ka "lielos vilcienos" stāsts ir atkārtojies, bet ir iespēja šo steinu arī pieradināt. Man patika klāt šādi: ar sponžu uzklāju uz lūpām pilienu un izplūdināju to pa lūpām ar otiņu, ļot, ļoti plānā kārtā. Gaidīju, kad nožūs, tā laikā nevar runāt, sakļaut lūpas, bet tas ir mirklītis. Pēc tam, jā, viss ir labi, piesātināta krāsa, mitrs finišs, bet lūpu balzāmu noteikti vajadzēs.

Ak, vēl, produktam piemīt ļoti stiprs jāņogu aromāts, nedabīgs, bet ņemot vērā visu un arī iepriekšējo pieredzi, vērtēju šo kā visnotaļ cienījamo, varbūt ne "speciāli  man" ražoto.

Koptēls:Ko Jūs jau pamēģinājāt no kolekcijas? Kas ir uzrunājis?

17 comments:

 1. Tas "steins" tāds riktīgi sulīgs, man ir patikt!;)

  AtbildētDzēst
 2. Lūpu laka smuka, savējo esmu pamēģinājusi vien dažas reizes un mājās. :)

  Uz karnevālu smuki būtu tās acu uzlīmes. :)

  AtbildētDzēst
 3. Es skatījos uz to ēnu paletīti, patika, bet man stipri līdzīgi toņi jau ir citās paletēs, tāpēc diez vai būtu prātīgi pirkt vēl vienu. Bet kas zin, varbūt uz atlaidēm tikšu arī pie šīs paletes :)
  Lūpu laka tev piestāv. Es gan tikai skatos un priecājos, jo neesmu lūpukrāsu cilvēks, traucē viss, kas nav lūpu balzāms.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja paletes sagaidīs atlaides, tad, protams, es, savukārt, nevaru noturēties !:)

   Paldies! :)

   Dzēst
 4. Ufff, forši viss izskatās, bet es jau kādunlaiku neiegādājos atsevišķās paletes, nav ērti viņas darbā līdzi nēsāt un mājās ar aizņem daudz vietas. Pietiek ar čupiņu sleek paketēm ,kuras pigmentācijas ziņā man patīk ļoti. :)
  No Catrice paņēmu lai er uzlīmes, ir padomā tuvākajā laikā jums parādīt interesantu Jaungada make-up izmantojot šīs uzlīmes :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, Tev ir savādāk - darbam, man atkal ir ērti to mazo paleti paņemt līdzi, kad un ja vajaf.

   O, gaidīšu makeup variantu ar tām uzlīmēm! :)

   Dzēst
 5. P.s. gosh tusha man patīk ļoti- man pat ir dažādās krāsas, jo klientiem varu viegki uzkrāsot skropstas izmantojot šo tušu... Laikam birstīte perocīga :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man kaut kad sen bija zaļā, bet tas bija tik sen, ka varētu vēlreiz vasarā atkārtot! :)

   Dzēst
  2. O, jā, birstīte ir laba, konsistence tušai arī!

   Dzēst
 6. Lūpu laka tiešām sulīgā tonī, pilnīgs pretstats pelēkajam laikam aiz loga. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ahm, šodien gribēju šo to pabildēt, kur nu, nevar saprast, kad rīts un kad vakars, bet ja nebildē, tad tāds laiks man arī patīk! :)

   Dzēst
 7. Ļoti glīts koptēls. Manuprāt, Tev piestāv tāds uzkrītošāks acu un lūpu krāsojums :)

  Anonīmā lasītāja

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies!
   Es cenšos pierast pie spilgtākiem tēliem, bet ikdienā ir diezgan grūti tādus "iznest" skaisti. :)

   Dzēst
 8. Acu ēnas dikti skaistas, tas lillā tonis kā man domāts :D

  AtbildētDzēst
 9. Šis lūpu tonis Tev ļoti piestāv :)

  AtbildētDzēst