trešdiena, 2013. gada 18. decembris

SebaMed Antibacterial Cleansing Foam

Sebamed intensīvās antibakteriālās putas sejas mazgāšanai ar pH 5.5 ir visnotaļ patīkams līdzeklis, kas neskatoties uz baiso nosaukumu, sejas ādu nesausina, bet cīnās ar ādas nepilnībām.


Tas:
- iekļūst porās un maigi tās attīra,
- antibakteriālais aģents ir dabīgas izcelsmes un nāk no kokosriekstu eļļas,
- nebojā lipīdo slāni, mitrina un nogludina ādu,
- sastāvā esošais pantenols nomierina ādu, palīdz tai atjaunoties,
- nogalina baktērijas 5 minūšu laikā.
- pH 5.5 stabilizē ādas skābo vidi.

Sastāvs:

Lietošana: Uzklāt uz sausas vai mitras ādasm atstāt uz 5 min., pēc tam noskalot.

Parasti lietoju šo līdzekli, kad āda prasa papildus rūpes un pārsvarā kā otro soli pēc dekoratīvās kosmētikas notīrīšanas ar eļļu, pats grūtākais ir noturēt to uz ādas ražotāja ieteiktās 5 minūtes. Nē, nekas nekož, neīd, nesūrst, netek nost, bet tik un tā 5 minūtes ir trakoti daudz sejas mazgāšanā. Sejas ādu tiešām nesausina, bet gluži pretēji, nomierina, mazliet mazina iekaisumus, uz melnajiem punktiem gan man šķiet neiedarbosies.

Kopumā ir labs un patīkams līdzeklis arī ļoti ekonomisks, domāju pilnīgi noteikti ir gan atkārtota pirkuma vērts, gan mudina iegādāties citus SebaMed kopšanas līdzekļus.

Cena: ~9 eiro Feelunique, var iegādāties arī aptiekās par ~9-10Ls (tā redzēju).

3 komentāri:

 1. O, tas ir mans mīļākais sejas mazgāšanas līdzeklis, jau daudzas pudeles izlietotas:) Man pat rēgojas, ka tas padara sejas ādu gludāku, ne tikai tīrāku, un iekaisumus arī uzveic. Es to piecu minūšu laikā parasti tīru zobus- tad arī zobi tiek cītīgāk iztīrīti, he, he, jo vienkārši tāpat stāvēt un gaidīt būtu neizturami:)

  A.

  AtbildētDzēst
 2. O, šī ir ideja! Es gan, redz, parasti lietoju šo pa dienu, kad atnāku no darba, tad tā zobu tīrīšana nav aktuāla, bet varbūt arī ir jāievieš, paldies! Tas man bija ļoti vērtīgi!

  AtbildētDzēst
 3. Man uz tiem pašputojošiem produktiem vienmēr ir alerģija :(

  AtbildētDzēst