ceturtdiena, 2013. gada 26. decembris

Pirkumi.

Ziemassvētki tikpat kā pavadīti un aizvadīti, paldies restorānam "Pinot" par atmosfēras radīšanu un gardu svētku galdu (he, un nevienas normālas bildes ar vakara outfitu, bet es sev patiku).

Un pie kosmētiskiem un dvēseliskiem pirkumiem:

Grāmatas garajām brīvdienām - tehnotrilleris un romantika, laikam sākšu ar tehnotrilleri.

Daudz pirkumu no Lush un te es gribu pateikties atsaucīgām veikalu konsultantēm, kuras laipni pastāsta par precēm un iedod mājās izmēģināt kaut ko no visa klāsta pat tad, ja neko neesi nopirkusi. Tieši tā es veikalā atgriezos pēc Aqua Marina sejas līdzekļa un No Drought sausā šapmūna (bez kādreiz iedotiem paraudziņiem sauso šampūnu es nemūžam nebūtu pirkusi, Marinu, hm, varbūt, bet tagad esmu iemīlējusies abos), tam pievienojās smaržas ar Damaskas rozes aromātu un BB Seaweed svaigā maska. 

Nākamā pietura - "Multilukss" veikals. Nolēmu pamēģināt Čistaja Ļiņija ķermeņa balzāmu, kas ir jaunums, man pietrūkst mitrināšanas, bet kopumā ir patīkams produkts. Tad es ieraudzīju deficītpreci - daudzas reizes apdziedāto kliņģerīšu gēlu problemātiskai ādai, turklāt akcija un tikai 0.40Ls - vesela kaudze priekšā. Drogās tiešām šī kopšanas līdzekļa nav, mēģināšu, ceru pieienoties fanu pulkam!

Tā ir gājis, jeeei, rīt uz darbu! Nevaru sagaidīt! Kā Jūs nosvinējāt, kas jauns? 
17 comments:

 1. Es joprojām 1. ātrumā. brīvdienas turpinās! :D

  Es Lushā gribēju dark angel maskas paraudziņu, vai vismaz mazāku daudzumu iegādāties, lai pamēģinātu, šādu opciju nevarēja piedāvāt, negribējās uzreiz lielo ķobi pirkt.

  Bet brīvdienas vispār foršas! Ceru, ka Tu arī forši nosvinējies un Salavecis ir bijis dāsns! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, laikam uz vietas arī viņiem nebija ko noknibināt! Hm, es arī tagad gribu pamēģināt! :)

   Dzēst
 2. O, es ari sev nopirku to aļģu sejas tīrāmo no Lush. Ļoti iepatikās, ieskaitot pat specifisko smaržu. Ziemassvētki aizvadīti darbā xD

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es gan atverot iepakojumu to cenšos nesmaržot, bet uz sejas tas nav jūtams! :)

   Dzēst
 3. Atbildes
  1. Smaržas kā no manas bērnības mammas Indijas smaržas, Aqua Marina ir problēmātiskai ādai, ļoooti labi noņem apsārtumu, bet vajag pēcāk papildus mitrināt, svaigāmaska ir feina, atdzīvina ādu, bet arī prasās mitrināšanu, šampūns Tev, tumšmatei, diez vai derēs, man tomēr šķiet, ka gaišina matus, Tev varētu izskatīties pēc miltiem. :)

   Dzēst
 4. Man pilnīgi sirds sāka sisties straujāk - kliņģerīšu želeju meklēju jau gadu (!) un pēdējo pustūbiņu taupu. Kurā no visiem Multiluksiem to atradi? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ogrē, ja Tev ir liela vajadzība un Rīgā nav, es varu Tev nopirkt (ceru būt tur vēl šonedēļ). Sazinies privāti, ja kas.

   Dzēst
  2. Ok, es vēl paķemmēšu Rīgas Multiluksus (Origo esošajā nebija)! :)

   Dzēst
 5. apsveicu ar pirkumiem!
  Nosvinēju mierīgi un pa kluso :))

  AtbildētDzēst
 6. ko ta klingerisu zeleja dod?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ļoti labi cīnās pret pūtītēm. Pameklē Rigasmetro blogā ir skaista atsauksme.

   Dzēst
 7. Brīvdienas bija jaukas, bet kā vienmēr - par maz :) Gaidīšu atsauksmi par sauso šampūnu :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man atkal šoreiz kā reizi, pilnīgi strādāt gribējās, to darbīgo atmosfēru. Lasīju "Sievieti lauvu", iespējams tādēļ, grāmata ļoti ietekmēja.

   Dzēst
 8. Iespiedīsi man bikiņ ČL ķermeņa zieķi? :)

  AtbildētDzēst